fren merkezi bozuldu

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 haftadır fren taaaa dibinde tutmaya başladı:D... bugun servise gittim ana merkeze 550 lira parça fiyatı çektiler:cry:. alanyada olduğum için tamirini yaptırmak imkansız. çıkmasına da oto güvende 100 liraya bırakırız dediler.

böyle kullansam bişey olurmu acaba? birden tutmamazlık gibi...

cıkmasına ne kadar güvenebilirim tekrar arıza yaparmı 1 sene sonra falan?

ne yapmalıyım karar veremedim.

Son düzenleme:

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
ana merkezin tamir takımı değişir ,belki değişince düzelir, buna tamirci karar verir,bence birde parçanın fiyatını parçacılara sorun; bir tamircide değiştirme yoluna gidin; bu kadar pahallı değildir bence....

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamir takımı yokmuş 4 yeri aradım. parça kodu 558021 yetkili servis fiyatı 550 ytl. nerden bulabilirim ki tamir takımını.?

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamir takımını bilmem ama bu şekilde kullanmak hem size hemde trafikteki diğer sürücü ve yayalara zarar verebilir. Sonuçta arızanın ne zaman durucagı belli değil fren ana merkezinde çatlak falan varsa birden bire tüm fren hidroliği boşalabilir...

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çıkma alıp emin olmak açısından da tamir seti uygulayabilirsin.Malzemeyi bilen biriyle seçerek alman en güzeli.

lostsailor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gmdss.bravehost.com
abicim fren diyosun bide merkez diyosun valla bana göre bu işin şakası olmaz en kısa sürede caresine bak derim :)

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
opelde fren merkezi bozulmaz ama pek sizinki erken gitmiş tamir takımı olmaz sökülüp içindeki lastikler başka markaların lastikleri bazen olabiliyor bakılması gerekir alanyada servis önerebilirm size

oba mevkiinde güler opel özel servisi var sahibi Deniz güler benim adımı verin size yardımcı olacaktır

OMEGAMV6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fren merkezi içinde yuvarlak kauçuk parçalar . Değişir olurda . Başka markalardan önce vectralarin ki varsa dene zaten basit bi iş iyi usta 15-20 dk. Da söker uyan parçalri bulur.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
2 haftadır fren taaaa dibinde tutmaya başladı:D... bugun servise gittim ana merkeze 550 lira parça fiyatı çektiler:cry:. alanyada olduğum için tamirini yaptırmak imkansız. çıkmasına da oto güvende 100 liraya bırakırız dediler.

böyle kullansam bişey olurmu acaba? birden tutmamazlık gibi...

cıkmasına ne kadar güvenebilirim tekrar arıza yaparmı 1 sene sonra falan?

ne yapmalıyım karar veremedim.

Oto güven sattığı mala garanti veriyor. Ustanla bereber gidip alabilirsin.

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oto güven sattığı mala garanti veriyor. Ustanla bereber gidip alabilirsin.

tşk ederim savaş abim dün yaptırdım oto güvenden yolladılar parçayı kargoyla.. kara murat abimiz saolsun.