Fren Kaliperleri Ses ve Çözümleri (Video&Fotoğraf)

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Fren Kaliperleri Ses ve Çözümleri (Video&Fotoğraf)

ben inanıyourm size... çünkü benim araçta da ordan burdan gelen seslerin bazısı kendi kendien kayboluyor

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Senkromeç hatalı Corolla aracım servise yaklaşınca düzeliyordu bu yüzden ben de inanıyorum!

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:) ben bazı seslerin hava sıcaklığı ilede ilgili olduğunu düşünüyorum hava ısınınca parçalar genleşiyor ve daha sıkı oluyor ondan olabilir mi acaba?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan_55 link' Alıntı:
:) ben bazı seslerin hava sıcaklığı ilede ilgili olduğunu düşünüyorum hava ısınınca parçalar genleşiyor ve daha sıkı oluyor ondan olabilir mi acaba?

Neden olmasın..

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

geçen salı aracımı ilk kez yıkamaya verdim. o da ne.? oyle bir ses varki aracın içinde... ağlayacaktım wallaha... soyle gaza dokununca dizel motorun hafif titreme sesi varya.... ön cam sanki yerinden oynamış ta bu titreşim camı çerçeveden çıkaracakmış gibi bir sess....

aracı sağa çektim, kontrol ettim bir sorun yok camda..  battle_Teroriste  meğer eşkiyalar ön camı silerken aracın yagmur sensorunun oldugu plastik aksama dokunmuşlar herhalde.. o cama lokur lokur diye dokunuyor. ses ondan kaynaklanıyormuş.. walll.. biraz bastırdım uzerine de geçti ses.. çok fena tırsmıştım. ön konsolde bir sorun oldu diye... 011zaa

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Hava sıcaklığının etkisi büyük soğuk havalarda kasislerden veya çukurlardan geçerken çatır çutur sesleri daha fazla duyuyorum

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

arkadaslar benım aractada gerı gelırken ozellıkle tak dıye bır ses gelıyor ınıyor bakıyorum bırsey yok basınıza bule bırsey geldımı hıc

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
arkadaslar benım aractada gerı gelırken ozellıkle tak dıye bır ses gelıyor ınıyor bakıyorum bırsey yok basınıza bule bırsey geldımı hıc
o ne yaw? sen arabayı dinleye dinleye illa bi yerinden ses çıkartacan  :) bagajdan geliyor olmasın?

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

yok abi bugun ısten geldık ten sonra olduu gecen sesnle bulusmaya gelıcegım zamanda oldu bu arada halıl abı plakalık aldım oda sıgmadı bende on plakayı tasladım bı yarım santım oyle sade plakayı vıdaladım gıttı ,arkadakı yazılarıda söktüm