fren diskinde oluk..

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servisi aradım disk fiyatı olarak 230 lira dedler..euroyu 2.50 de sabitlemiş opel.inmediler,ya sizdde fren diskleri 149 lira değilmiydi dedim..149 liradan başlayan fiyatlarla satılıyomuş..pazarlama taktiği yani,resmen aldatmaca.aramasak gitsek servise hüsran!!
trw alıp takacam çifti 80 lira,balatayı da trw alacam.orjinali çok pahalı,230 lira fren diski mi olur!!

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pilenga marka hava soğutmalı discleri al tak. hem fren performansından hemde uzun ömürlü olmasından dolayı çok memnun kalacaksın. banada bir hayır duası edersin :) http://www.pilenga.it/Home.aspx?l=en Ankarada olsan alacağın yeride söylerdim ama izmirde araştır bulursun.

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
benim vectranında ön disklerinde oluk vardı, balata değişimi sırasında diskleri tornalatıp olukları düzelttirdim. şu an yeni balatalarım ve eski tornalı disklerim ile gayet sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. çok ani frenlerim oldu bu işlemden sonra hiçbir kayıp yok. tornacı disk başına 15lira almıştı balatalar ve tornalanması ve işçilik toplamda 150liraya halletmiştim. alternatif olarak düşünebilirsiniz.

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar araştıracam bi.

Son düzenleme:

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pilenga marka hava soğutmalı discleri al tak. hem fren performansından hemde uzun ömürlü olmasından dolayı çok memnun kalacaksın. banada bir hayır duası edersin :) http://www.pilenga.it/Home.aspx?l=en Ankarada olsan alacağın yeride söylerdim ama izmirde araştır bulursun.

fiyatı uygunsa pilenga aklıma yattı üstad.ama orjinaline 230 lira vermem! bu arada ben denizlide ikamet ediyorum burda o markayı bulacağımı sanmıyorum.Ankarada alacağım yer konusunda yardımcı olursan ben telefon ile hallederim.

benim vectranında ön disklerinde oluk vardı, balata değişimi sırasında diskleri tornalatıp olukları düzelttirdim. şu an yeni balatalarım ve eski tornalı disklerim ile gayet sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. çok ani frenlerim oldu bu işlemden sonra hiçbir kayıp yok. tornacı disk başına 15lira almıştı balatalar ve tornalanması ve işçilik toplamda 150liraya halletmiştim. alternatif olarak düşünebilirsiniz.

tornalatıp balata değiştirip devam etmek en güzeli ama benim disklerde tornaya gidecek kadar et kalmamıştır heralde bayağı incelmiş durumdalar.teşekkür ederim.

trw nin sesinden falan çekindiğim yok tam aksine ben sesi severim.güvenli olacaksa GM ile aynı işi görür denilirse ve kullanan ses harici performansından memnun kalan varsa Trw yi alıp takıcam..

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben iki yıldır trw kullanıyorum performansla ilgili bir kaybın olmuyor veya çok az diyebilirim. Ses konusu ise yokuş aşağı bir yerde duruyorsan ve ayağını çok hafif frene basıyorsan o şekilde biraz ses yapıyor onun haricinde problem yaşamazsın bence o kadar parayı orjinale vermeye gerek yok ancak bu trw lerin piyasada bir çin malları birde fransa italya malları var bulabilirsen fransa ve italyalarına bak

aksoy9801

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş iyi akşamlar bu pilenga yı ankara da kimden alırız. keçiörendeyim..

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ustam federal power al tak büyük sanayide altunford var çifti 80 lira filan ben kullanıyorum çokta memnunum