Forumun en sade arabası :D

ewo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oncelikle araban temiz ve arjinal gozukuyor, allah tabanini duz bastirsin

arkadaslar bir sey sorucam, ben mi cok cahilim bilmiyorum ama ben derbeder arkadasimiz gibi arabamin fotolarini bir turlu foruma ekleyemedim, nasil olur anlatirsaniz sevinirim.

http://imageshack.us/ sitesine resmini upload ettikden sonra orda forums yazan linki (2. link) buraya yapıştırırsan olur kardeş

ewo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben kararsız kaldım jantlar hakkında sağ alt köşede yazan numaralara göre sizinde tavsiyelerinizi öğrenebilirmiyim yada farklı model tavsiyelerinizi şimdiden teşekkürler.

HUNTER13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız günlerde kullanın. ben de sadelikten yanayım..

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kaza yaptıktan sonra boyattım cok güzel durduu tavsiye ederiimmm....ama alt kısımdaki siyah yer yanlarıda araabanın rengide olursa daha güzel olurr....

ewo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kaza yaptıktan sonra boyattım cok güzel durduu tavsiye ederiimmm....ama alt kısımdaki siyah yer yanlarıda araabanın rengide olursa daha güzel olurr....

geçmiş olsun kardeş tavsiyeleriniz için teşekkürler.Bide yukardaki jant modellerinden hangisi daha hoş durur sizce ?

ihsan_6341

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
temiz araba gğle güle bin

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah kazasız belasız,gözüme takıldı stopların rengi normaldede çokmu açık fotodamı öle çıkmış yoksa

ewo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah kazasız belasız,gözüme takıldı stopların rengi normaldede çokmu açık fotodamı öle çıkmış yoksa

baya açık renk bide fotonun çekildiği gün arabayı yıkatmıştık bişi sürmüşler birazda onun etkisi var ama yinede baya açık renk bi ara karartmak lazım :D