!!!Forumumuzun Kalitesi Düştümü???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@LND

bence siz sadece konunun o kısmına yöneliyorsunuz. son mesajımda belirttiğim gibi bunlar örnekler. kimse kimsenin yazılarına fikirlerine katılmak zorunda değildir. ama herkes herkesin yazılarına fikirlerine saygı duymak zorundadır. yoksa bu forumlar saygısızlık timsalinden başka bişeye dönüşmez, insanların ağız dalaşı yaptığı basit ve seviyesiz sanal mekanlara dönüşür. bir yönetici olarak siz sitenizi böyle görmek istermisiniz?

unutmayın bizim verdiklerimiz sadece örnek. en çok göze batan örnekler. ortak derdimiz insanların birbirine saygı göstermemesi. bizim verdiğimiz örnekleri bize karşı kullanmak yerine bence çözümlerini bulmakla ilgilenin. bi yöneticiye bu daha çok yakışır

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Misal biz yönetim olarak imzaları elden geçiriyoruz.
-velevki bana bırakılsa imzada fotoğraf koymayı komple yasaklarım.
yanii bilgi-paylaşım forumunda banane başkasının arabasından.bakacak olsam otomobil arşivine girer bakarım.(genel olarak konusuyorum Furkan'cım alınma sakın:D:D)

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Misal biz yönetim olarak imzaları elden geçiriyoruz.
-velevki bana bırakılsa imzada fotoğraf koymayı komple yasaklarım.
yanii bilgi-paylaşım forumunda banane başkasının arabasından.bakacak olsam otomobil arşivine girer bakarım.(genel olarak konusuyorum Furkan'cım alınma sakın:D:D)
yooo kesinlikle yanlış anlamam bu dediğinizi. çünkü bu bir düşünce, bir fikirdir. kesinlikle saygı duyarım, herkeste duymalıdır. yönetim fotolar kaldırılacak desin başımla gözüm üstüne, hiç dert etmem. misal buna bende şöyle bi yorum katmak isterim; bence imzalarda (çok büyük olmamak şartıyla) araçlarımızın resimleri olsa güzel olur (benim imzamdaki gibi) çünkü bi otomobil forumu burası. insanlar araçları yüzünden burda. diledikleri gibi araçlarını sergileyebilsinler (bence) ama örneğin yönetim aksi bi karar alırsa başımla gözüm üstüne

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@LND

bence siz sadece konunun o kısmına yöneliyorsunuz. son mesajımda belirttiğim gibi bunlar örnekler. kimse kimsenin yazılarına fikirlerine katılmak zorunda değildir. ama herkes herkesin yazılarına fikirlerine saygı duymak zorundadır. yoksa bu forumlar saygısızlık timsalinden başka bişeye dönüşmez, insanların ağız dalaşı yaptığı basit ve seviyesiz sanal mekanlara dönüşür. bir yönetici olarak siz sitenizi böyle görmek istermisiniz?

unutmayın bizim verdiklerimiz sadece örnek. en çok göze batan örnekler. ortak derdimiz insanların birbirine saygı göstermemesi. bizim verdiğimiz örnekleri bize karşı kullanmak yerine bence çözümlerini bulmakla ilgilenin. bi yöneticiye bu daha çok yakışır
bak şimdi sen beni yanlış anlıyorsun işte;)
saygısızlık yok onu belirteyim...
ben sizin sorunuza cevap verdim ve sizin bütün bir paragraf içinden takıldıgınız konuya yönelmemenizi söyledim sadece
yönetici olarak kimse görmek istemez yıllar emeği var sonuçta
örnekler hakkında yıkıcı değilde yapıcı olsak diyorum?nasıl olur?
biz başarısız yöneticileriz o zaman(neye göre değerlendiriliyorsa artık bu da:D) bu olaya çözüm bulamadık halen.ve bir çok forumda sizin konu başından beri bahsettiğiniz yaş olayını abi kardeş olayını göremediğimizden dolayı örnek alabileceğimiz bir yapıtta yok;)
yanii düşünmüyoruz sanmayın.elimden gelse yönetim bölümünü açarım size tartışılan konuları görürsünüz.belkide takdir edersiniz ama başarısız demekki bulamadık halen bu konuya bir çözüm....
örnekleri size karşı kullandıgım bölümü bulamadım.burada ortayı bulup forumu kurtarmaya çalışıyoruz:)))

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
haha benim zaten düzen bozuculuğumu tüm yönetim ve bunun gibi üsler bilir:)ben raporluyum:)

ben varyaa ben:D:Dbu siteye neler çektirdim:Dgeri geldim ama:D:D

Moderatörün son düzenlenenleri:

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seviye bence de bozuldu 2005 in sonundan beri forumdayım 93 ten beri opele biniyorum..son 3 4 senede acayyip miktarda özellikle sonradan görme opelci sacma sapan konular açar oldu..ortalık hacı hoca doldu.yag viskozitesinden başka teknik bilginin olmadıgı bir foruma döndü.hergün girerim bişeyler yazarım ama hiçbir şekilde ingiliz alman forumlarına yetişemiyor işte 3 5 parça satarız üç beş abimize selam ederiz diye giriyorum işin açığı

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi de Samet konu başlığında yönetimle alakalı bir sıkıntı dile getirilmemiş ki ,yönetim herkesin her yazdığını nasıl denetleyecek ki zaten ,genelden bahsedilmiş,misal devleti eleştiren en ufak yazıda hop ikiye bölünüyoruz bazen kırıcı yazısmalar oluyor konu kilit yiyor, burada her ne paylaşılırsa paylaşılsın misal maç skorları,bir yere kadar memleket meseleleri,eleştriler,vs hep kilit yiyor neden sence ? ne paylaşılırsa paylaşılsın asla kilitlenmeyecek seviyeye getirmek,o derece dikkatli,saygılı olmak da yönetimin sorumluluğu değil zaten onu ayarlayacak olan biz üyeler...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi de Samet konu başlığında yönetimle alakalı bir sıkıntı dile getirilmemiş ki ,yönetim herkesin her yazdığını nasıl denetleyecek ki zaten ,genelden bahsedilmiş,misal devleti eleştiren en ufak yazıda hop ikiye bölünüyoruz bazen kırıcı yazısmalar oluyor konu kilit yiyor, burada her ne paylaşılırsa paylaşılsın misal maç skorları,bir yere kadar memleket meseleleri,eleştriler,vs hep kilit yiyor neden sence ? ne paylaşılırsa paylaşılsın asla kilitlenmeyecek seviyeye getirmek,o derece dikkatli,saygılı olmak da yönetimin sorumluluğu değil zaten onu ayarlayacak olan biz üyeler...
bende aynısını diyorum zaten abi,
iyi de sen bana niye bağırıyosun onu anlamadım:D

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baskan benı mod yapmadan ben makara yapamıyourm :D o zaman ne anlamı var baskan duy sesımı sana para verıyım benı mod yap zaten keyıfsızımm :(

edit by yezocan :D Melii sen daha doğru düzgün başkan yazamıyorsun ne modluğu? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...