Forumumuzla Nasıl Tanıştınız ?

yunus tanfer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Forumumuzla Nasıl Tanıştınız ?

forumla iyiki tanışmışım valla. şimdiden opel hakkında ulema oldum sayılır. yakında da ders vermeye başlayabilirim. 005hihih 011zaa

polat1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2012 edition aracımı aldıktan sonra internette gezinirken farketmiştim ,sonra kapı kollarına led yaptırmaya gittiğim arkadaş sayfanızdan  bahsetti, o meraklar tanışmış oldum. iyiki varsınız

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

polat link' Alıntı:
2012 edition aracımı aldıktan sonra internette gezinirken farketmiştim ,sonra kapı kollarına led yaptırmaya gittiğim arkadaş sayfanızdan  bahsetti, o meraklar tanışmış oldum. iyiki varsınız
Siz de...

karaca_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opel ve astra aşığı olduğunuz zaman bu siteyi görmeme ve bu siteye üye olmama imkanı yok zaten.  okkk okkk okkk okkk

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

İnternet arama motorlarından....

atabrb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

J kasa 1.4 TURBO kullanıcılarının lpg maceralarını internette araştırırken sitenize denk geldim.

MustafaCaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Donanim forumdan aracimi araştirirken buldum. Sıfır almamdan, bakimi nerede yaptiracagima neler ekleyip neleri kurcalayacagima kadar herseyi buldum. Supersiniz

erenilter1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astra g aracımı sattıktan sonta sahibindende astra j lere bakarken bazılarında arka kol dayama işaretlenmişti ama resimlerinde yok görülüyordu. Resmi sitesinde donanım içinde görükmüyordu varmı yokmu derken internette bu siteyle karşklaştım. İyikide karşılaşmışım konulara fazla yazamasamda aracım olmadığından sizlerin yazdıkarınızı paylaştıklarınızı okumaktan büyük bir bilgi birikimim oldu. Sağolun var olun.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erenilter link' Alıntı:
astra g aracımı sattıktan sonta sahibindende astra j lere bakarken bazılarında arka kol dayama işaretlenmişti ama resimlerinde yok görülüyordu. Resmi sitesinde donanım içinde görükmüyordu varmı yokmu derken internette bu siteyle karşklaştım. İyikide karşılaşmışım konulara fazla yazamasamda aracım olmadığından sizlerin yazdıkarınızı paylaştıklarınızı okumaktan büyük bir bilgi birikimim oldu. Sağolun var olun.
MustafaCaliskan link' Alıntı:
Donanim forumdan aracimi araştirirken buldum. Sıfır almamdan, bakimi nerede yaptiracagima neler ekleyip neleri kurcalayacagima kadar herseyi buldum. Supersiniz
Güzel dilekleriniz için biz teşekkur ederiz.