Forumumuzdaki Otomobil sahiplerimizin Model Oranları

Opel Forumu olduğu için, opel modellerini açık verdim..

• BMW

Oy: 2 1.1%
  • Chevrolet

Oy: 2 1.1%
  • Fiat

Oy: 0 0.0%
  • Ford

• Honda

Oy: 1 0.5%
  • Hyundai

• Mazda

• Mercedes

Oy: 3 1.6%
  • Mitsubishi

• Nissan

• Agila

• Ascona

• Astra

Oy: 75 39.9%
  • Calibra

• Corsa

Oy: 38 20.2%
  • GT

• İnsignia

• Kadett

Oy: 4 2.1%
  • Manta

• Meriva

• Omega

• Rekord

• Senator

• Signum

• Sintra

• Tigra

• Vectra

Oy: 40 21.3%
  • Zafira

Oy: 4 2.1%
  • PSA Grubu

• Toyota

• VW Gurubu

Oy: 5 2.7%
  • Diğerleri

• Kullanılan toplam oy
    188

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu git gide sapıyor ama madem sordun.. :)
Bak öncelikle benim senin konunu sabote etmek gibi bir niyetim olmadığına inanman gerekiyor.
Ben konularıma yazılan mesajları direk şahsıma almıyorum alakalı olduğu sürece varsın isteyen istediği linki paylaşsın, zaten forum kültüründe birisi konuyu açar birileri de kendince fikirlerini altına ekler onun paylaşımı da o der geçerim.
Bana göre bu konu hala kullandığımız araç modelleri anketidir. Önceki mesajlar, konunun gidişatı da bunu gösteriyor. Yani vatandaş geliyor kullandığı araç modelini işaretliyor ve çıkıyor. Açıkçası ben "tercih sebebiniz nedir" sorunu görmemişim bile belki sıkışık bi zamanda bakmışımdır konuya ilk yorumumda link atma sebebim budur. Benim eklediğim tek linkte -ki özellikle "eski konu:" ibaresini kullandım- arşiv niteliğindedir. Merak eden açar bakar geçen yıllardaki rakamlar neymiş der diye..
Neyse bak ben birini kırmamak adına satırlarca yazı yazıyorum burada ha birileri hala farklı düşünceler peşindeyse de inan yapacak bir şeyim kalmıyor.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu sapmıyor, böyle şeyler olur ;) ..Burada yazılanlar zaten konuları meseleleri açıklığa kavuşturmak içindir..Amaç O'dur...Senin benim A kişisnin ya da X kişisinin açtığı konular ve yazılanlar belirli bir amaca hizmet ederler..
O halde belirtirsen kendin söylediğin gibi linkin altına eski ortalamalar nedir diye herkes de bilir: ''hee, geçen sene bak vectra c şu kadarmış, şimdi bu kadar olmuş...'' diye örneğin...Ama hiç bir şey belirtmeden gelip de link atıp sonra '' bu konu zaten açılmıştı buradan devam edelim imajı vermek hoş değil link verme amacı belirtilmeden..Benim itirazım bunaydı..Yani dersin eski ortalamalar için ..... linki; sadece opel araçları ortalamarı için .... linki o zaman anlarım..Yoksa bu konu da bu site de benim değil; hepimizin..

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Hayırdır Serdar neye sinirlisin?
Eski konu linki seni niye rahatsız etti sanki hakaret etmişim gibi mesajımın arkasından çoğul bir yakarış hatta şu atar dedikleri şeyden yapmışsın anlayamadım?
Ayrıca iki konu arasındaki farkı da anlayamadım, ikisi de kullandığımız araç modellerini işaretlemeye yönelik anket konuları gibi gördüm ben?

Garip olan nedir hocam?
Adettendir 5 yıllık konu da olsa günceli açılırken ilk mesaja eski konu linki eklenir.
Özellikle 500 mesajı doldurmuş veya forum yoğunluğuna bağlı olarak mesajların takip edilmesi zorlaşması, güncelliğini yitirmesi gibi durumlarda yapılır, eskide arşiv olarak ekte belirtilir.
4 sayfa yorum okumadım kim kaç kere yazdı bilmiyorum, sizi de ne üzdü ben anlamlandıramadım ama burada verilmek istenen "senin konun daha önce açılmış bak burada var" mesajı değildir. Sanırım takıldığınız nokta burası yanlış anlamış olabilirsiniz mesajımı..

her iki konuyuda takip ediyordum aslında ikisinede katılmıştım. yanlış anlaşılabilecek şekli ilede açıklama yapmışsın art niyetli olmadığın açık büyütülecek birşey değil bence:cool: