Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

fadanur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm Arkadaşlar..

Corsa D lerde bazı ayarlar işnize yarayabilir..
arabanıza ek özellikler için.

Forumda bahsedilmiş ama Özellikle C'mon cularda bilmeyen kalmasın dedim..

P1. gece arabanıza binerken kapı açma tuşuna 2 kere basınca farla otomatik yanıyor.

P2: Ön silecekler açıkken geri vitese taktığında arka sileceklerin de otomatik olarak çalışması (fabrika ayarı : kapalı)

P3: Otoyolda şerit değiştirmelerde kullanmak üzere, sinyal koluna tek dokunuşta sinyal lambasının 3 kere yanıp sönmesi (fabrika ayarı : açık)

P4: Hıza bağımlı merkezi kilit (12 km. hızın üzerinde devreye girer) (fabrika ayarı : kapalı)

P5: Seçimli kilitleme (Önce sadece sürücü kapısının, sonra diğerlerinin kilitlenmesi/açılması) (fabrika ayarı : kapalı)

P6: Hız aşımı uyarısı (Önceden ayarlanılan hız aşıldığında sesli uyarı devreye girer, 10'ar km.lik aralıklarla ayarlanır) (fabrika ayarı : kapalı)

P7: Sinyal uyarı sesinin seviye ayarı (1 ile 7 arasında ayarlanabilir, ya da hıza bağımlı hale getirilebilir) (Fabrika ayarı : 3)

Menüye girmek için..

kontak takılı... (Sadece takılı şekilde, Çevirmeyin)
Selektör ve silecek kollarını aynı anda kendinize çekin ve bekleyin.
kilometre ekranı yanacak ve P1 gelecek..

sağ ol kollarla ayar yapabilirsiniz..

menün çıkış da giriş gibi aynı..

TaNGo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada geçen gün yanlışlıkla bulduk, uzaktan kumandanın açma/kapama tuşuna basılı tutarsanız tuttuğunuz sürece camlar açılıyor ya da kapanıyor. Böylece sıcak havalarda uzaktan camları önceden açabiliyorsunuz.

Muhtemelen herkes biliyordur ama kullanım klavuzunu bir kaç kere okumamıza rağmen biz yeni farkettik :)

TaNGo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
memnunum

valla bu araba çok sağlammış kazayaptığımda onu anladım.
Geçmiş olsun.

Ben de aynı şeyi düşünüyorum. Okuma yazma bilmeyen ama ehliyeti olan doğru düzgün konuşamayan bir emmi acele düğüne giderken kırmızıda geçip sağ arkadan fren izi olmadan pickup ile vurdu bana ve kaldırıma fırlattı.

O arada park etmekte olan bir araca sol kapım sürttüğü için sol kapı da değişti ama asıl vurma noktası olan arkada hiç bir şey yoktu. Tamponu bile değiştirmedik, düşünün sağ arka çamurluk değişti yalnızca. Pickup'ın (Nissan) kaput ve motor bayağı kasar görmüştü.

Polis de emmiye sempati besleyip kırmızıda geçtiğine inanmayıp bana kitledi kazayı da. Gerçi ben de yasak yerden U yapmıştım ama :D

Son düzenleme:

muraltun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Epey zamandır uğrayamamıştım foruma. Listeyide 33 de bırakmışım. Şimdi gelmiş 54'e. :)