Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

alim34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkine takılıyormuş ama benzinli bırde fiat tı sabit degil servisler arası fiat degişiyor

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracim essentia bu yuzden orijinal celik jant yok, lastikler biraz daha eskiyince Burak arkadasmizin fotosunu koydugu momo icleri siyah olan bir jant takimi almak istiyorum.Dogrusu opelin enjoy modeliyle gelen jant takimina gozum alisamadi bir turlu.Tabiki zevk meselesi.:)

Momo corso 15" bu modelini en uygun nerden bulabilirim?

Bu arada Hiz sabitliyici ile ilgili bir bilgi edinen varmi? Cmon essentialara takilamamasi bir servis efsanesimi, yoksa ugrasmak istemedikleri icinmi oyle soyluyorlar.

abi beraber 10 çift alsak?karımızı olmazmı?mesela baharda almaya ne dersin?

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karımız büyük olursa istanbula geliriz.jant sayısı 15 oldu:):):)

5 sana 5 bana abi:)çift lafını yanlış kullanmışım özür dilerim.10 tek diyecektim.almışken stepneyide alalımki bidaha uğraşmayalım...

burak para çok galiba:D 5 tane jant alacak kadar:D:D:D

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 sana 5 bana abi:)çift lafını yanlış kullanmışım özür dilerim.10 tek diyecektim.almışken stepneyide alalımki bidaha uğraşmayalım...[/quote]

Bende 10 cift diyince acaba farkli farkli jant setleri mi alicaz diye dusundum:D :D Bir set yazlik, bir set kislik.

Su ustundeki lastikler biraz daha eskisinde hem jant hem lastik seti yapariz Burak.Almisken su ince yanakli performasn lastigi alayim diyorum.Bu konuda tecrubesi olan cmoncu varmi?Hem gorunus olarakda daha bir spor duruyor.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak para çok galiba:D 5 tane jant alacak kadar:D:D:D

ooo sorma denizde kum bende para.14700 km oldum 15bin bakımına en ucuz yeri araştırıyorum.arabanın biyerlerine 450ytl civarı bi para sıkışmış onu alacak servisler:kop:allahtan 6 taksit

Bende 10 cift diyince acaba farkli farkli jant setleri mi alicaz diye dusundum:D :D Bir set yazlik, bir set kislik.

Su ustundeki lastikler biraz daha eskisinde hem jant hem lastik seti yapariz Burak.Almisken su ince yanakli performasn lastigi alayim diyorum.Bu konuda tecrubesi olan cmoncu varmi?Hem gorunus olarakda daha bir spor duruyor.

valla benimkiler 14 zaten 15 alıcam illaki.yapalım bi araştırma.toptan alınca baya bi iner gibime geliyor:)

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ooo sorma denizde kum bende para.14700 km oldum 15bin bakımına en ucuz yeri araştırıyorum.arabanın biyerlerine 450ytl civarı bi para sıkışmış onu alacak servisler:kop:allahtan 6 taksit

valla benimkiler 14 zaten 15 alıcam illaki.yapalım bi araştırma.toptan alınca baya bi iner gibime geliyor:)

hayırlı olsun ilk bakımın diyeyim sana burakcım ozaman:D Her zaman yaşayamayacağın bir duygudur. 15000'de bir:D