Forumdaki en bomba araç itirazı olan!!!!!!!!

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hak Veriyorum Arkadaşa.
Sade Modifiyen Var Olması Gerektiği Gibi.Ama Kardeş Forumdaki En Bomba Araç Demiyelim Aracına
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=53862&highlight=corsa+opc

Daha Güzelleri Var Çünkü.

valla sahibinden satılık vardı 54bin istiyen bi abi opc ye bi ara bozdum kafayı alıyım dedim de kredi mredi derken çok para olcak yazık dedim frenledim kendimi :) koltukları ve jantları yeterdi bana rengi konusunda zaten konuşmaya gerek yok opc mavi ;)

emrecanturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla sahibinden satılık vardı 54bin istiyen bi abi opc ye bi ara bozdum kafayı alıyım dedim de kredi mredi derken çok para olcak yazık dedim frenledim kendimi :) koltukları ve jantları yeterdi bana rengi konusunda zaten konuşmaya gerek yok opc mavi ;)

Valla 54 Milyarım Olsa Alacağım Direk 3.30 Ci :)

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en bomba araç derken? bi açıkla bende itirazlarımı açıklıyım kardeş :) deveden büyük fil var. motor konusu diyosan formda senden bombaları var. modifiye diosan sende pek bi mod göremedim çok farklı olarak. nvl 80 var bilmiosan bi araştır zaten görünce kesin silersin başlığı ;)

allah kaza bela vermesin güle güle bin.

saol kardes iyi temennilerin icin.

bu baslik olayinin esprisi onceki sayfalarda baya yapilmisti orda gerekli konusmalar yapildi zaten:)yoksa bizim amacimiz o veya bu degil ayrica yani biz bilmiyomuyuz deveden buyuk fil oldugunu;)

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hak Veriyorum Arkadaşa.
Sade Modifiyen Var Olması Gerektiği Gibi.Ama Kardeş Forumdaki En Bomba Araç Demiyelim Aracına
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=53862&highlight=corsa+opc

Daha Güzelleri Var Çünkü.

arada segment farki var:Dgosterdigin aracin kendi aracimdan daha cekici guzel oldugunu kabul etmiyorum:Dcorsa opc on numara arac ama ben tuning modifiyeli araclardan pek hoslanmiyorum;)gerci fatih in araci 10 ustunden 10 alir oda ayri.

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah Kazasız belasız bınmeyı nasıp etsın.

Orjinal Cali turboyu ,astra opc ye bile değişmem.

Sonucta gtc zibil gibi her yerde yeterkı para olsun ama calı bulamazsın almaya..

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah kardes;)zaten soyledigin arac bi efsane tartismaya bile gelmez o motor:)

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yarismada gorelim hadi :)

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MaşaLLah ıyı gunlerde Kullan,ali aky arkadaşımızın aracı ile aynı..Alinin aracı ßence biraz daha yere yakın olduğu İçin şık görünüyor..