Forumdaki en bomba araç itirazı olan!!!!!!!!

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opc tampon ve yıldız jantlı birçok astra görüyorum 5 kapı olsun gtc olsun bu aracın en iyi tarafı 1.6 turbo olması bence kazasız belasız günlere. Bu arada motorda veya müzik sisteminde herhangi bir değişime gittinmi yoksa bu görünen kadarmı değişiklik var araçta ?

motorda superships yazilim var ayrica supersprint egsoz muzik sistemindeyse 2 takim infinity kappa mid var falan filan

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
melih arabanın ön,arkası güzel dengeli alçalmış gördüğüm kadaryla masallah,yayların markası ne ???

eyvallah erdinccim yaylar 3.5 koni arka on tam esit degil aslinda cok dikkatli bakinca on biraz daha fazla dustu soyleyebilirim;)ama cok belli olmuyo bazi araclarda cok daha belirgin oluyo bu olay

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o tamamen cekilmis fotoyla ilgili haci:)bak google gorsellerde bi tane siyah 35 plaka opc var onun fotolara bak anlarsin yada ben ayni acida ayni isikta foto cekim olayi cozersin orda;)
isiktan dolayi bana oyle gelmis olabilir melih. senin fotolarda alt taraf cok belli olmuyo o yuzden pack2 deki gibi ortasi cikinti gibi gozukuyo ;)

BabyFaceM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
img217.imageshack.us
bnde ucuk kacık bıseyler beklemıstım ya .P hos duruo sade ve guzel nazardan korusun allah..

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
harbiden astra gtc yahu:D:D:D