fortis....

aLpRn_Sfi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dur adamın içine kurt düşürme :). bu arada paranı alırsın hiçbir sorun yaşatmazlar.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parayı alamadık arkadaşlar...

fakat kendimce yaptığım araştırmada başka sonuclara ulaştım kimseyi suçlamak zan altında bırakmak istemem fakat olay şöle....

subeye gidildi subede atm den sorumlu bir insan var.
atm ye konulan para onun kasasından çıkıyor ve paralar konmadan makinada sayılıyor.
sonucta 50 lik destenin içinde 5 varsa makina onu ayırıyor.
neyse paraları atm ye koyan bu insan öyle bir hata yapmayacağını ısrarla belirtiyor.
bankada inceleme yaptık böle bir olay olamaz diyor.
şimdi zurnanın zırtladığı yere geldik.
atm den sorumlu insan koyarken paraları 50 yi alıp 5 i koyarsa.
kasasından 45 tl fazla para çıkması lazım.ama bu fazlalığı o biliyor sadece.
fazlalığıda cebine atarsa haliyle ben paranın 50 değil 5 olduğunu kanıtlayamıyorum neden paralar makinada sayılırken makina zaten ayırmıştı.
eee kasada fazlalıkta çıkmamış???
neyse allah bi yerden çıkartır kimdeyse para.

astramonster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parayı alamadık arkadaşlar...

fakat kendimce yaptığım araştırmada başka sonuclara ulaştım kimseyi suçlamak zan altında bırakmak istemem fakat olay şöle....

subeye gidildi subede atm den sorumlu bir insan var.
atm ye konulan para onun kasasından çıkıyor ve paralar konmadan makinada sayılıyor.
sonucta 50 lik destenin içinde 5 varsa makina onu ayırıyor.
neyse paraları atm ye koyan bu insan öyle bir hata yapmayacağını ısrarla belirtiyor.
bankada inceleme yaptık böle bir olay olamaz diyor.
şimdi zurnanın zırtladığı yere geldik.
atm den sorumlu insan koyarken paraları 50 yi alıp 5 i koyarsa.
kasasından 45 tl fazla para çıkması lazım.ama bu fazlalığı o biliyor sadece.
fazlalığıda cebine atarsa haliyle ben paranın 50 değil 5 olduğunu kanıtlayamıyorum neden paralar makinada sayılırken makina zaten ayırmıştı.
eee kasada fazlalıkta çıkmamış???
neyse allah bi yerden çıkartır kimdeyse para.

Burada %99 kasıt var. Bunu kanıtlayamazsın belki ama bildirebilirsin. ATM sorumlusunun ismini aldıysan başından geçenleri mmm@fortis.com.tr adresine mail at. Bir dönem fortiste çalıştım emin ol oraya yazılan şikayetler tek tek okunup gereği yapılıyor. belki sen paranı alamazsın ama o vatandaş bir daha bu kadar rahat davranamaz hatta o şubeye hemen bir müfettiş de yollayabilirler.

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana kalırsa hiç kendini yorma Türkiye'de yaşamanın ayrıcalıklarından biri de geç

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesin birisi kasasında eksik verdi; onuda böyle telafi etti namussuzlar. rutin olarak yedikleri bir halt olsa birden fazla şikayet olurdu. berat geçmiş olsun kardeş; o para sana döner merak etme.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Berat geçmiş olsun, pis bir durum.bence yukarıda arkadaşın verdiği adrese bir mail at ve durumu anlat, hiçbirşey olmassa araştırsınlar, adamı rahatsız etsinler