Ford'un 50.yıl kampanyası

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar burası opel sitesi ama diğer araçlar hakkında da fikir almak yasak değil sanırım:)Belki duydunuz ford'un bir kısmı peşin ve 50 ay taksitle yaptığı bir kampanya var.Bu 50 aylık kredilendirme sürecinde de faiz oranları inanılmaz derecede düşük ve biz babama focus 1.6 tdci titanium almayı düşünüyoruz.
4K 1.6 TDCi 109PS DPF (47.770- 43.530- 23.630).
ilk fiyat aracın normal fiyatı,ikincisi kampanyalı kredili fiyatı son fiyat ise peşinat miktarı.Aracın peşin fiyatı 42.585 TL.
Aslında yeni astra düşünüoyorduk ama tahminen yeni çıkan astranın,focusun titanium paketine denk dizel cosmo paketinin fiyatı 47000 TL'den aşağı olmaz.
Fikirlerinizi,focus hakkındaki yorumlarınızı ve varsa diğer markalar hakkında tavsiyelerinizi bekliyorum...

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Torku hissettiren güzel bir motoru var, ancak performanslı kullanacagım derseniz ekonomiden çok uzaklaşıyorsunuz, araç gayet güzel, Çağatay ın da dediği gibi imkanları zorlayıp x paketli titanium focus almakta fayda var.

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
titanium x alın çünkü titaniumda park senserö ve mercekli xenon yok titanium xde yarı deri koltuk ve sunroof var bence titanium x alın kuzenimde titanium var 1,6 dizel yeni aldık gidisi falan süper ama titanium x almadığımız için pişmanız bide hb alın sedanları çok çirkin
x paketli focus bak
http://www.sahibinden.com/!!_x_paket_2009_1_6tdci_titanium_!!-79WQQaXQQ19087786WQQpXQQdisplayitem?
Titanium x paketi iyi ancak deri koltuk düşünmediğimiz bir özellik ve paketin fiyatı 3615 TL:(.Zaten babam ne yapsın sunroofu:DTeşekkürler

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Torku hissettiren güzel bir motoru var, ancak performanslı kullanacagım derseniz ekonomiden çok uzaklaşıyorsunuz, araç gayet güzel, Çağatay ın da dediği gibi imkanları zorlayıp x paketli titanium focus almakta fayda var.
Zaten focus istememizdeki amacımız biraz da astraya (h kasaya göre tabi yeni kasayı bilemeyeceğim) göre performanslı olması.Tabii ki performans için de biraz mazot veya benzinden vazgeçmek lazım.Şu an için x paket zor gibi gözüküyor ama olursa da fena olmaz tabii ki:)

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geri kalana 50 ay vade olunca taksitler ne kadara geliyo ? toplam fiyat falan?

kampanyayla 43 milyar vadeyle belki 50 belki daha fazla , ne bilim gözüme çok geldi.. şimdi ucuz araba yok gerçi,dizel corsa bile alsan 30 milyar..

ayrıca 50 ay boyunca taksit ödemek sıkabilir :) biz 48 ay vadeyle aldık corsayı şuan da 4 taksidi kaldı , sonuna geldik ama fazla biraz 48 ay :D

bu arada ben aracı belki garip gelcek ama 2 milyar peşinle aldım bayiden

aracın sıfır fiyatı: 22.5 milyardı

2 milyar peşin + 600tl * 48 = 30.8 milyar gibi bişey oldu , 2006 da aldık

focusa gelince kuzenimde var 2005 model falan galiba, araba büyük güzel hoş, kalite hissi veriyo kapılar falan açıp kaparken bile, sony teybi var o ayrı bi güzellik.. ama 1.6 otomatik benzinli yakıtını hiç sorma :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
focus 2008 bızım komsuda kullanıyorum arasıra guzel tıtanum cok guzell butce meselesı :)

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geri kalana 50 ay vade olunca taksitler ne kadara geliyo ? toplam fiyat falan?
kampanyayla 43 milyar vadeyle belki 50 belki daha fazla , ne bilim gözüme çok geldi.. şimdi ucuz araba yok gerçi,dizel corsa bile alsan 30 milyar..
ayrıca 50 ay boyunca taksit ödemek sıkabilir :) biz 48 ay vadeyle aldık corsayı şuan da 4 taksidi kaldı , sonuna geldik ama fazla biraz 48 ay :D
bu arada ben aracı belki garip gelcek ama 2 milyar peşinle aldım bayiden
aracın sıfır fiyatı: 22.5 milyardı
2 milyar peşin + 600tl * 48 = 30.8 milyar gibi bişey oldu , 2006 da aldık
focusa gelince kuzenimde var 2005 model falan galiba, araba büyük güzel hoş, kalite hissi veriyo kapılar falan açıp kaparken bile, sony teybi var o ayrı bi güzellik.. ama 1.6 otomatik benzinli yakıtını hiç sorma :)
Toplam fiyat kırmızı yazılı kısımdaki ortadaki miktar yani 43.530 TL.50 ayda aldıkları faiz 1500 TL civarında.Benim de zaten kafamı karıştıran bu acayip düşük faiz oranı.Şu anda bankalarca kullanıdırılan kredilerin ortalama faiz oranları kredi masrafları dahil yıllık %20 ve bu 4 yıllık Ford Finans kredisinde faiz oranı dört yılda toplam %9 civarında.Aylık faiz oranı acayip düşük. 9/50 ay olunca aylık %0.18:eek:

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
faiz oranı gerçekten düşükmüş
Bu yüzden işin içinde bir bit yeniği olabilir düşüncesindeyim.Bankaların minicik sözleşme şartlarındaki gibi garip istekler olursa hiç de iyi olmaz tabi.