fordun 2014'ten beri makyajladığı burnu tıpkı domuz burnu gibi

battal gazi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fordun 2014'ten beri makyajladığı burnu tıpkı domuz burnu gibi geliyor bana bariz burada sanki bir propaganda varmış gibi hissettim chavroletin amblemi kadar bence fordun bu son makyajındada bu vurgu var ha bana belki diyeceksiniz hangi araba onların üretimi değilki diye ama propaganda yapılması bazı gıdalara alerji uyandırmasının yanında bu versiyonlardada öyle oluyor sanki.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
:alkis:

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
bence cokta abartacak bişey yok. domuz burnuna benzetende oluyor köpekbalığına da.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence direk aston martin havası verdiler...
firmaların sublimal mesaj verme çabasında olduğunu düşünmüyorum . global firmalar tüm kesimlere hitap eder. müşteri kaybetmek en son isteyecekleri şeydir.
keza chevrolet amblemide papyon simgesidir. hiç yan bir şekilde haç işareti gördünüz mü ?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Piyasaya çıktığında yerli arabayı neye benzeteceğiz. Sonuçta yeni nesil arabalar hemen hemen aynı iskeletin üzerine kurulmuyor mu. Bir zamanlar kaslı arabalar modaydı, daha sonra rüzgar sürtünmesi daha az oluyor diye su damlası modeli moda oldu şimdi de bir başkası. Teknoloji devamlı gelişiyor, bu gelişmeden araçların tasarımları da etkileniyor. Bırakalım yok domuza benziyor, yok armasında haç var gibi eleştirileri de bizler de bir an evvel yerli arabamızı piyasaya sürelim. Devrim'in ya da Anadol'un üretimine devam etseydik fena mı olurdu? (Dur kuyuya bir taş da ben atayım. Bu araçların üretimleri devam etseydi günümüzde Devrim'in adı ile Anadol'un simgesini bizi yansıtmıyor diye değiştirirler miydi? :) )