FORD Süper Hızlı Servis!!!

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: FORD Süper Hızlı Servis!!!

Umut Hoca link' Alıntı:
Darısı Opel servislerinin başına  :)

ւmin Umut :)

GNSpower link' Alıntı:
Araba pit stop'a girmiş resmen biraderim. (:)

Benimde aklıma ilk bu espri gelmişti, bekliyordum ilk kim yapacak diye şaşırtmadın beni Doğanım :)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben şans olarak yorumluyorum çünkü sadece arıza ışığını söndürmek için götürdüğüm C-Max'ı 3,5 saat plazada bekleyerekve 50 km üzerinde test sürüşü yapılmış vaziyette geri aldım. (Erzurum)

Boğaz kelebeği adaptasyonu yapmışlar. Önce temizlediler zannettim onu da yapmamışlar, sadece adaptasyon. :-X

Aslında çoğu zaman yetkili servisin kendisi bağlı bulunduğu markadan önce geliyor. Çok memnun kaldığım Opel servisleri var, düşünün ki garantiden lastiklerim bile değişti.

Hatta burada zaman zaman aynı parçayı anında değiştiren ve değişimi onaylamayan yetkili servisleri aynı anda görüyoruz.

Ford'un bu hız olayını da buna ve şansa bağlıyorum :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Ben şans olarak yorumluyorum çünkü sadece arıza ışığını söndürmek için götürdüğüm C-Max'ı 3,5 saat plazada bekleyerekve 50 km üzerinde test sürüşü yapılmış vaziyette geri aldım. (Erzurum)

Boğaz kelebeği adaptasyonu yapmışlar. Önce temizlediler zannettim onu da yapmamışlar, sadece adaptasyon. :-X

Aslında çoğu zaman yetkili servisin kendisi bağlı bulunduğu markadan önce geliyor. Çok memnun kaldığım Opel servisleri var, düşünün ki garantiden lastiklerim bile değişti.

Hatta burada zaman zaman aynı parçayı anında değiştiren ve değişimi onaylamayan yetkili servisleri aynı anda görüyoruz.

Ford'un bu hız olayını da buna ve şansa bağlıyorum :)

Recai şuan için şans mı şanssızlık mı tam bir muamma zaman gösterecek, normalde filo aracıda olsa değişim yapılan parçaları poşet içerisinde bırakıyorlardı, bu sefer bırakmamışlar.

Yalnız 50km test de iyiymiş, sanırım arazinin yolunu bulmuşlar :)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Recai şuan için şans mı şanssızlık mı tam bir muamma zaman gösterecek, normalde filo aracıda olsa değişim yapılan parçaları poşet içerisinde bırakıyorlardı, bu sefer bırakmamışlar.

Yalnız 50km test de iyiymiş, sanırım arazinin yolunu bulmuşlar :)

Tam olarak 54 km. Asıl mesele: Bunu biz plazanın bekleme salonundayken yapıyorlar.  Eksik yaptıkları işi söylüyorsun:  ''Bişiiğ olmaz yiğenim.'' tarzı cevap veriyorlar.

Senin olayda da içime kurt düşmedi değil, sonuçta filo arabası diye...

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Tam olarak 54 km. Asıl mesele: Bunu biz plazanın bekleme salonundayken yapıyorlar.  Eksik yaptıkları işi söylüyorsun:  ''Bişiiğ olmaz yiğenim.'' tarzı cevap veriyorlar.

Senin olayda da içime kurt düşmedi değil, sonuçta filo arabası diye...

Bende içime kurt düştüğü için filoyu aradım hatta belkide gizli bir anlaşma ile standart bakım yerine ucuz yollu bakım yapıyorlarmı diye düşünmedim değil, nekadar bakımına çiziğine ıvırına zıvırına dikkat etsemde kendi aracım olmadığı için bir yere kadar söz sahibiyim