ford sierra ları nasıl bilirsiniz.

azizwxaziz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
77 82 model arası mercedes 123 kasa alıcaktım bir kaç araca baktım yok ya çok çürük arabalar.temizide pahalı.sonra eskiden beri coshwort lerine hasta olduğum rally geçmişi olan ford sierralar daha cazip geldi.16 valf 5 vites oluşu mercedesten daha teknolojik bir araç.konfor olarakta mersoyu aratmaz.90 mod 2000 motor enjeksiyonlu bi tane buldum.6000 diyo sizce iyimi.maşallah kasa çok temiz lpg siz.

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serdar Bostancı rallilerde yarıştıgı donem kullanıyodu bahsettiğiniz cosworth motorlu sierra yı..ayrıca ortaokul da arkadaşımın babasında vardı o zamanlar bana konforlu ve guclu bi araba hissi yasatmıstı. ama yakıtı nedir bilemem. performans ve konfor olarak değerlendirebilicem sadece,bunlara bakılarak 6bin e alınır diyorum[bakımlımı, hasarsızmı onlarada bakınız lütfen alacağınız zaman]

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Küçüklüğümde coswortları çok sevmiştim :) aracın başka bi havası var ;) ama tabi başınızı ağrıtırmı ağrıtmazmı bilemem :( bide yedek parçası sıkıntısı olma ihtimalide var :eek:

fireball

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de oldum olası cosworth'lerin orjinal çelik jantlarına bayılırım. 4lü yonca yaprağı gibi birşey. Sierra ların da aslında tipleri çok hoş gelir ama bu tür araçları ben biraz bizim şahin doğanlara benzetiyorum.

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizde vardı babam Almanyadan getirmişti çok seri ve güzel arabalardır. Hala satıldığına üzüldüğüm bi arabaydı tavsiye ederim eğer temizse.

ERGÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben de çok sevmiştim görüntüsü gerçekten güven hissi verir benim amcam aksarayda yedek parçacıydı 6 sene önce ozamanlardan bilirim yedek parçası vardı ama şuan varmı bilemiyorum

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizde vardı zamanında, hem 1.6 GL vardı, hemde 2.0 GLS... 2.0 motoru size tavsiye ederim, ben ozamanlar küçüktüm ama araba kullanmayı 2.0 motorlu olan Sierra'mızda öğrenmiştim.. Bence aracın bakımları sorunsuz yapıldıysa, performansı hakkında söz söylenemez.. Arkadan çekişli olması da ayrı bir avantaj bence :) En azından heyecan seviyorsanız eğlenebilirsiniz..

Şimdiden hayırlı olsun, kolay gelsin.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onun yerine rekord'u tavsiye ederim... ondan daha güçlü bi duruşu ve tasarımı var...

DCP_6299.JPG

Son düzenleme:

azizwxaziz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vazgeçtim arkadaşlar.aracın motoru bitikmiş.sierra yine hayallerimin derinliklerine geri döndü.