ford sıerra hakkında bilgisi olan varmı?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sierra ford cortina ve taunus serisi ile üretildi bu günkü ford fiesta focus gibi mondeo nun yerine üretilirdi.. sağlam dayanıklı arabadır ama cosworth sierra ile tek benzer yönü sadece ismi ve dışıdır geri kalan hiç bir yanı benzemez bunu ayırt etmek lazım..
temiz ise yolda da bırakmaz akmaz kokmaz.. zaten bu araçda son sierralardan en son sierra 93 de üretilmişdi..

adam işi biliyor zaten araba satılsın diye bir kaç yerden albeni eklemiş jant kanat v.b gibi yoksa arabanın satıcak bir yanı yok gideri çok zor olur.
bu araba benim bildiğim yalnız onu araştırın yalnış hatırlamıyorsam avrupa ford değil onu iyi araştırmanızı tavsiye ederim parçada o yüzden sıkıntı olabilir adam bile parçayı bulamamış herhalde çakma m3 tamponu yerleştirmiş arabanın önüne..

Son düzenleme:

umit1984

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.daskuza.com
bir tanıdığım sadece işe gidip gelmek için aldı daha döküktü işin aslı motorda sorun falan yaşadı tanusla hemen hemen aynı parçalar uyuyor dediler birşeyler yaptı daha sonra sattı aklımda kalan tek şey ise mükemmel gidişi :)

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bir arkadaşım 2.000 tl ye çok düşeş aldı ve çok memnun şimdilik...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bir arkadaşım 2.000 tl ye çok düşeş aldı ve çok memnun şimdilik...

en temizide bence 4 binden fazla etmez .. zaten doğan şahin devri bitti insanlar artık bun kabul etmeli ikinci elde bu tipde ucuz ama kaliteli hatta donanımı çok çok yüksek araçlar var..

ben zamanında görmüşdüm sahibindende 7.30 bmw ilk çıkanlardan herhalde 85 mineydi elektrikli arka koltuğundan klimasından yol bilgisayarı abs asr merkezi kilit elektrikli camlar ısıtmalı koltuklar arabada donanım bu günün şartlarına göre bile epey iyiydi adam 8 bin tl ye satıyordu.

buyrun bakınız bir benzeri

http://www.sahibinden.com/binicisine_ozel_mukemmel_735i-13WQQaXQQ18281875WQQpXQQdisplayitem

yani böyle araçlar buna benzer araçlar çok örneklendirilebilir artık doğan şahin devri bitti..

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en temizide bence 4 binden fazla etmez .. zaten doğan şahin devri bitti insanlar artık bun kabul etmeli ikinci elde bu tipde ucuz ama kaliteli hatta donanımı çok çok yüksek araçlar var..

ben zamanında görmüşdüm sahibindende 7.30 bmw ilk çıkanlardan herhalde 85 mineydi elektrikli arka koltuğundan klimasından yol bilgisayarı abs asr merkezi kilit elektrikli camlar ısıtmalı koltuklar arabada donanım bu günün şartlarına göre bile epey iyiydi adam 8 bin tl ye satıyordu.

buyrun bakınız bir benzeri

http://www.sahibinden.com/binicisine_ozel_mukemmel_735i-13WQQaXQQ18281875WQQpXQQdisplayitem

yani böyle araçlar buna benzer araçlar çok örneklendirilebilir artık doğan şahin devri bitti..

vay be abi, ESP de işaretli ,acaba gerçekten ESP varmı ki .

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay be abi, ESP de işaretli ,acaba gerçekten ESP varmı ki .

vardır o klassmandaki araçlarda her zaman zamanın 10 sene ilerisinde teknoloji olur..

misal şu anki 0 km 7 kasada olan donanım ancak normal binek araçlara 6-7 sene sonra giriyor.

0mercan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bnce güzel doğan fln bulup almak daha mantıklı sierra daha çok bnce yaşlılara veya olgun görünüşlülere hitap ediyor.bnce doğan al modlu bi tane 6.500 e bn gezz ama bnce tabiki bn olsam öle yapardım..

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepinizin yorumlarını tek tek okudum Saolun.Sierradan vazgeçtik.Neden diye soracak olursanız biraz araştırdık parçı sıkıntısı olacagı ve sizinde bahsettiğiniz gibi alıpta satamamak var:) onun için max. 5 milyara kadar şahin doğanlara bakıyoruz.tekrardan tesekkürler herkese:)

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aracı biliyor ve meraklısıysan alırsın
dikkatli ve temiz kullanılmış yıpratılmamış mükemmel bir araç diyor ama şanjıman değişmiş zorlanmamışsa neden değiştirdi ki
ön far kaput çizgilerini dikkatlice bir incele
bu araçtan fazla yok parça problemi yaşarsın gibi

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçtan tam vazgeçtik derken fiyatı 6000 e düşürdüler:) yarın arayıp görüşüyoruz nasipse alıcaz inşallah:):)