ford c max 1.6 dizel

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ford c max 1.6 dizel

C-Max oldukça iyi bir araçtır ve sürüş kalitesi Astra & Focus u aratmaz, tabi araçları profesyonel bir kullanıcı gibi apekslerde zorlayabiliyorsanız hb kardeşlerine göre ağırlık transferlerinin biraz daha erken başladığını görebilirsiniz ama gene de F 3 ile kıyaslanarak geliştirilen oldukça güzel bir araçtır, tabi yapılan karşılaştırmalarda Opel Zafira dan kalite ve konfor disiplinleri başta olmak üzere geride kaldığını ve Zafira da da artık 1.6 dizel motorun sunulduğunu belirtmek isterim.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben panelvan tarzı olan partner kullandım uzun yolda astra yok şu bu eline su dökemez yayla gibi otur yat istediğini yap:) Ancak c-max yerine octavia düşünebilirsiniz bence c-d sınıfı arası ve 7 kişi filan içinde değil baya ferahtır ve full paketleri ve wv kalitesiyle cezbediyor adamı bence kesin bir bakın :)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Can c-max çok iyi araba. Grand c-max çok çok daha iyi araba. Bunu aldığın zaman ne kadar bineceksin? Yakında makyajı yiyecektir.  Yol tutuş olarak şunu söyleyeyim bunların 180 likleri var biliyorsun ;) Yolu adam gibi tutamayan arabaya ford 180 lik motor koymaz herhalde :)  Bence test sürüşüne çık kafana yatarsa hayırlı olsun. Kalite olarak astra yı kesinlikle aratmaz. Focus mu c-max mi dersen ben net olarak c-max derdim.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Can c-max çok iyi araba. Grand c-max çok çok daha iyi araba. Bunu aldığın zaman ne kadar bineceksin? Yakında makyajı yiyecektir.  Yol tutuş olarak şunu söyleyeyim bunların 180 likleri var biliyorsun ;) Yolu adam gibi tutamayan arabaya ford 180 lik motor koymaz herhalde :)  Bence test sürüşüne çık kafana yatarsa hayırlı olsun. Kalite olarak astra yı kesinlikle aratmaz. Focus mu c-max mi dersen ben net olarak c-max derdim.
eketen arkadaşıma aynen katılıyorum

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:

Ben Astra ya bakmadan önce 5 koltuklu C-Max e kafayı takmıştım, çevreden "minibüse mi binecen" tarzı yorumlar artınca vazgeçmiş Astra ile tanışmıştım :)

Lakin 7 koltuklularının arka kısımları bana çok çirkin geliyor, zaten geçen sene yapılan bir ankette en çirkin 10 tasarımdan biri ödülünü aldı  :D

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence de tasarım olarak bir astra değil. Ama tasarım olarak bir astra olan arabada neredeyse yok. :)  Keyif bakımından g. C-max astraya 3 tur bindirir bence. Her güzelin bir kusuru hesabı. Kademeli koltuklarda 6 kişilik oturma düzeninde cam tavan keyfi oldukça cazip. Ama yine 180 lik olanı. ;)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Bence de tasarım olarak bir astra değil. Ama tasarım olarak bir astra olan arabada neredeyse yok. :)  Keyif bakımından g. C-max astraya 3 tur bindirir bence. Her güzelin bir kusuru hesabı. Kademeli koltuklarda 6 kişilik oturma düzeninde cam tavan keyfi oldukça cazip. Ama yine 180 lik olanı. ;)

180 liği galiba Türkiye de satışa sunmuyorlar artık

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Ford focus sedan duzel beyaz style navılı bugun anlaştık sayılır umarım pısman olmam

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Ben Astra ya bakmadan önce 5 koltuklu C-Max e kafayı takmıştım, çevreden "minibüse mi binecen" tarzı yorumlar artınca vazgeçmiş Astra ile tanışmıştım :)

Lakin 7 koltuklularının arka kısımları bana çok çirkin geliyor, zaten geçen sene yapılan bir ankette en çirkin 10 tasarımdan biri ödülünü aldı  :D

Arkadaş Focusta karar kılmış hayırlı olsun diyelim. Değişiklik iyidir.

Tolga dediğin gibi G.C-Max in C sütünundan sonraki bölümü hakikatten çok kötü bir tasarım. Hele 16 jant olunca yandan bakınca çok orantısız bir duruş var. Ben de bu aralar kafayı Zafira 1,6 dizele taktım iyice. Aile geniş olunca (5+1) hatchback araç en fazla bir yıl daha idare edecek gibi duruyor sonra bir şekilde 7 kişilik bir şey şart.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burock3427 link' Alıntı:
Arkadaş Focusta karar kılmış hayırlı olsun diyelim. Değişiklik iyidir.

Tolga dediğin gibi G.C-Max in C sütünundan sonraki bölümü hakikatten çok kötü bir tasarım. Hele 16 jant olunca yandan bakınca çok orantısız bir duruş var. Ben de bu aralar kafayı Zafira 1,6 dizele taktım iyice. Aile geniş olunca (5+1) hatchback araç en fazla bir yıl daha idare edecek gibi duruyor sonra bir şekilde 7 kişilik bir şey şart.

5+1 ha, maşallah  greatt

Bizde de 2. oğlan doğmak üzere Astra ile 2 çocuk koltuğu taşımak zor olabilir, gönlüm hala Astra da olsa da mantık ibreleri Zafira yı gösteriyor!