For-x Navigasyon

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: For-x Navigasyon

mersin'de ikamet ettiğim için mersin'de taktırdım...

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

servisten garantili 1500 civarı olursa hemen gelirim adanadan burda necvox takıyolar 2000 tl ye sorunlu bi cihaz gibi duruyo bi de pahalı bu nasıl bir cihaz aracın orjinal ekranı sökülüyor mu? orjinal aux girişi çalışıyormu? navigasyon programı ne igo yükleyebilirmiyiz? birde necvoxta olan sinyal sesleri (emniyet kemeri vs) rahatsız ediyor mu?

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mmtcopur link' Alıntı:
servisten garantili 1500 civarı olursa hemen gelirim adanadan burda necvox takıyolar 2000 tl ye sorunlu bi cihaz gibi duruyo bi de pahalı bu nasıl bir cihaz aracın orjinal ekranı sökülüyor mu? orjinal aux girişi çalışıyormu? navigasyon programı ne igo yükleyebilirmiyiz? birde necvoxta olan sinyal sesleri (emniyet kemeri vs) rahatsız ediyor mu?

orjinal ekran sökülüp sana teslim ediliyor. orjinal aux çalışıyor. usb giriş çalışıyor. sinyal sesleri, vs rahatsız etmiyor. sana fabrikasından garantili alabilirim. normalde usb girişi torpidodan veriyolar ama benim taktırdığım servis orjinal yerine bağladı. direksiyon kumandası, orta konsol tuşları komple çalışıyor. montajı yapan yer de sevdiğim bi abimdir. türkçe menülü. sana özelden tlf no'mu vereyim istersen...

mstmlk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben for x kullanıyorum gayrt güzel . özellikler ürünün dış kalitesi ötekilerden daha güzel. ve aracın direksiyon kumandalarına tam uyuyor. mesala ses  kapatma tuşuna uzun basınca ekran kararıyor . ..

infazci141

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben taktıralı bir hafta oldu daha, aklımda bir video da çekmek var ürünle ilgili de ben kullanan arkadaşlar varsa başka bir sorunum var: seyir halindeyken sürüş güvenliği için izlemeyiniz yazısı çıkıyor ve müzik listesine erişimi engelliyor onu nasıl kapatabiliriz?.El freni çekildiğinde park halindeyken liste çıkıyor.Frene giden kablo filan varsa o mu şase edilerek çözebilriim ya da ayarlarda filan bulamadım ben de başka türlü kapatabilir miyiz?