for-x indash

efsane_001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar for-x in indash multimedya teybini alıcam kullanan yada bilgisi olan var mı nasıl bir teyp

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tanıdıklarımda izmirden birinde For-X Tanıdıtım arabasıydı onlara bi danışıyım sana dönerbilirim daha sora..

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OKİ nickli arkadaşımız Oktay FOR-X yetkili bayisi.O'na danış bence ;)

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oktay abi satıyorsa vardır bi bildiği

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sana söyliyim ben x-75 kullanıyorum başka marka öneririm sana.dokunmatik ekran var fakat dokunmatik olan menüsü.başka bir yere dokanamıyosun.tvsi çekmiyor dogru dürüst.sesi iyi tatminkar bluetooth özelliği güzel.cepten BTla müzik dinleyebiliyorsun.ekranı çok nazik elim çarptı inerken takılarak iniyor el yardımıyla.çok cd dinlemediğim halde cdyi alıyor fakat vermiyor :).AVT marka bulabilirsen onu al tercih senin tabi genede.

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pıoneer alpıne clarıon bu tip markalardan şaşma gerisi zaten fasofiso mallar.sadece ekranlı teyip diye geçer onlar :)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
dostum ben sony indash satıyorum. süper cihaz hiç bir sıkıntısıda yok. sadece tv modülü yok diye yurt dışından pioneer getirttim. dokunmatik ekran mükemmel çalışıyor ,hatta elinizin hassasiyetine göre ayar yapıyorsunuz. cihazın kullanımıda süper. dvd,vcd,mp3 hepsinide problemsiz çalıştırıyor. nede olsa sony orjinal japon.
harici monitör girişi ve 3 adet aux girişi var. ben birtanesine nokıa n95 telefonumu bağlıyorum ve navigasyon+telefon kiti olarakta kullanıyorum. diğerleri geri vites kamerası vs cihazlar için. ayrıca ön taraftada ıpod bağlama soketi var.detaylı bilgiler aşağıdaki linkte var.fiyat konusunda yardımcı olurum.
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=48547