Focus 1.6TDCI 95hp Şehir dışı Yakıt Tüketimi

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Focus 1.6TDCI 95hp Şehir dışı Yakıt Tüketimi

Özdemircim Allah içinize sindirsin, güzel bir gün geçirmişsiniz valla. Yakıt tüketimini de kıskandım ha. (:)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Benimde menü ve ziyaret rotası aynı ama bi şehitliğe de ziyaret etmesem içim rahat etmiyor

Tebrikler Kerem kardesim, bize bu vatani kanlariyla emanet birakan sehitlerimize sonsuz minnet ve sukran borcluyuz...

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Özdemircim Allah içinize sindirsin, güzel bir gün geçirmişsiniz valla. Yakıt tüketimini de kıskandım ha. (:)

Amin kardesim bir gunde beraber gider beraber sindiririz :) yakit tuketimi daha asagilara inerdi aslinda ama İst. dan yola ciktigimizda saat 11 i gecmisti, yarinda is olunca fazla eko gidemedik ama bizim benzin canavarlari ile kiyaslanmaz :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Doğan ciğer sever miydin sen?

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Yok Tolga yav, ciğer yiyemediğim az et türlerinden biridir. Birde işkembe çorbası hariç sakatat yiyemiyorum. Kokoreç vb.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Yok Tolga yav, ciğer yiyemediğim az et türlerinden biridir. Birde işkembe çorbası hariç sakatat yiyemiyorum. Kokoreç vb.

Tahmin ettim, Edirne deki ciğer biraz farklı yapılıyor ama - yiyebilirsin gibime geliyor.

ևok ince dilimlenmiş ve içinden kimilerini ciğerden soğutan damar - sert kısımlar ayrılıyor, unlanıp derin ve kızgın yağda kızartılıyor, yani yerken alışık olduğun ciğer tadı ve kokusu neredeyse tamamen farklı biçimde geliyor.

Mesela bazen senin gibi balığa karşı bir tiksinti oluşuyor bende de ama iyi pişmiş tadı hafif türleri yiyorum gene de.

Yani kısacası ben yediysem sen de yersin, akşam akşam oğlanları uyutamadık düzgün yazamıyorum  011zaa

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Tahmin ettim, Edirne deki ciğer biraz farklı yapılıyor ama - yiyebilirsin gibime geliyor.

ևok ince dilimlenmiş ve içinden kimilerini ciğerden soğutan damar - sert kısımlar ayrılıyor, unlanıp derin ve kızgın yağda kızartılıyor, yani yerken alışık olduğun ciğer tadı ve kokusu neredeyse tamamen farklı biçimde geliyor.

Mesela bazen senin gibi balığa karşı bir tiksinti oluşuyor bende de ama iyi pişmiş tadı hafif türleri yiyorum gene de.

Yani kısacası ben yediysem sen de yersin, akşam akşam oğlanları uyutamadık düzgün yazamıyorum  011zaa

Bi gün edirnedemi buluşsak napsak :) Doğan o ciğerden yersin ama tamamen farklı bişey,bi gun gidelim harbiden :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:

Valla hatır ve gönül adına tadarım ama et üstadı anne tarafı büyüklerimin (üstüne Arnavut göçmenidirler) sülaleye akıl kaçırtan tarifleriyle bile yiyemediğim için ciğeri, çok umutlu değilim açıkçası. (:)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Valla hatır ve gönül adına tadarım ama et üstadı anne tarafı büyüklerimin (üstüne Arnavut göçmenidirler) sülaleye akıl kaçırtan tarifleriyle bile yiyemediğim için ciğeri, çok umutlu değilim açıkçası. (:)

YEE - EKMEKSİZ G֖T֜RR!!!  battle_Escrime

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Bi gün edirnedemi buluşsak napsak :) Doğan o ciğerden yersin ama tamamen farklı bişey,bi gun gidelim harbiden :)

Süper olur valla  greatt