Fm Transmitter kullanan arkadaşlar bir bakabilir mi?

mtn1543

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba . Aracım cd çalarlı . aux giriş var fakat benim telefonun şarjı az gittiği için bağlamıyorum. fm transmiter almaya karar verdim. bu linkteki ürünü almaya niyetim var http://www.vatanbilgisayar.com/s-li...ekli--21a-usb-þarj-portlu-fm-transmitter.html
şimdi şöyle bir sorum var. bu alacağım cihazda aux girişi var ee benim aracımdada var .kutu içinden çıkan kabloyunun birini tranmitere diğer ucunuda araç aux una bağlayıp tranmistereda usb bellek bağlayarak. başaralı olabilirmiyim? malum Ankara gibi bir yerde boş frekans zor bulunuyo bulunsada çok karşıyor? bende hiç fm işine girmeyip direk aux kablosu ile çözmeyi hedefliyorum. eve varmıdır arkadaşlar içinde böyle bir özelliğe sahip tranmitere sahip olan varsada bu dediğim sistem oluyor mudur acaba?

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Transmitter deki aux arabadaki ile aynı işi görür. Telefonu kablo ile Transmitter e Transmitter e bağlayıp telefon sesini aaraca aktarmak için o giriş. Dediğiniz ise yaramaz. Ankara gibi yerde kullanmak çok zor. Kısa sürede köşeye atarsınız emin olun. Çinde aux a iUSB bağlamak için bir kablo görmüştüm. Nasıl çalışıyor bilmiyorum ama alanlar iyi yorum yapmış. Türkiye de bulunurmu bilmem ama çinden alıp deneyebilirsiniz. Kargo bedava 3 tl. Transmitter e 60 tl ye yazık IMG_20151005_015913_976464221.jpg

hakanygmr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Madem aux girişin var transmitter yerine MP3 player kullansan olmaz mı? USB den çalışan bir model denk getirirsen eğer çakmaklıktan da enerjiyi alırsın olur biter

Sent from my iPhone using Tapatalk