Flexride yardım :)

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımı spariş edicem hayırlısı önümüzdeki hafta.. Yalnız flexride şasi knsunda karar veremedim. Sport 1.4T 140 hp modeli afl+ flexride şasi ekleterek bircok bayiden güzel fiyatlar aldım.. Daha sonra aklıma babam girdi anlattım ayrıcılaklarını vs fazla benzin yakmasını  dancee sonra babam olm ne gerek var zaten hep sehır ıcısın dedı uzun yola cıktıgın yok falan fısman bıton kandırmaya calıstı beni  ;D.. Sizlerden bir duygu dusunce ve bilgi almak istiyorum eminim daha rahat karar vericem..şimdiden tesekkurler

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Flexride yardım :)

flexi kullanan arkadaşlar daha net cevap verecektir. bence her ikisi de çok güzel şeyler. burda düşünülmesi gereken bunu ne kadar kullanacam ve verdiğim parayı karşılar mı?

Volk@n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merak ettiğim şey flexride sport a basılınca performanslı şekilde kullanırken dahamı güvenli kullanılıyor araç?? bu özelliği olan bi astra olmayana göre viraja daha mı sağlam giriyor??

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence fiyattan kar amaçsa afl yi alma şehir içinde pek bişey katmaz ama gece yolculuklarında çok katkısı olcağı kesin flexride ise aracı sport modunda aracın yol tutuşunu artıyor ama güvenlik amaçlı olcaksa sonuçta yarışlara katılmıcaksın araçla flexride sız da araç yeterince yere sağlam basıyor ve güvenli ben senin yerinde olsam 2sinden birini seçcek olsam flexride alırdım senin şehiriçi kullanımdan dolayı o da tour modu için malum türkiyedeki yollar kötü tour modunda bunlar çok az hissediliyor

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
bence fiyattan kar amaçsa afl yi alma şehir içinde pek bişey katmaz ama gece yolculuklarında çok katkısı olcağı kesin flexride ise aracı sport modunda aracın yol tutuşunu artıyor ama güvenlik amaçlı olcaksa sonuçta yarışlara katılmıcaksın araçla flexride sız da araç yeterince yere sağlam basıyor ve güvenli ben senin yerinde olsam 2sinden birini seçcek olsam flexride alırdım senin şehiriçi kullanımdan dolayı o da tour modu için malum türkiyedeki yollar kötü tour modunda bunlar çok az hissediliyor

AFL Knsunda kesinlikle alıcam bi-xenonsuz araca kesinlikle binmek ıstemıyorum..Hem arabaya ayrı bı gorunus verıo hemde surerken zevk verio :)

facomx1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Flexi olayı farklı bir sürüş tarzı katar, aracınızı sürekli kontrol eden bir sistemdir ve ihtiyaç duyduğu an sistem devreye girerek sizi ve aracınızı kullanıcı ve yol hatalarından kaynaklanan olumsuz olayların önüne bir nebze geçebilir spor tuşuna basılınca amartisörleriniz daha sert olur direksiyonunuz sertleşir performansınız artar ve göstergeler sportif kırmızı rengine bürünür flexi özelliği sonradan eklenen bir özellik değildir alabiliyorsanız alın Afl de çok süper bence ikisinide alın

Bu konuyu inceleyin
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=367.msg3121#msg3121

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sn facomx çok güzel açıklamış bence, teşekkürler
afl yi kesinlikle es geçmeyin, sonra ampul du xenon mercekli far dı uğraşır durursunuz
afl kesinlikle mükemmel
Flexride ise yakıtı bence o kadar da düşünmeyin derim, bu özelliği de sonradan taktırmanız imkansız gibi birşey
normal kullanımda zaten extra bir yakıt tüketmiyeceksiniz
Sonuç Eğer imkanınız el veriyorsa flexride da kesinlikle ekletin pakete.

alyslk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

flexride....

bence olmazsa olmaz gibi bişey..tour modu bambaska bişey yoldaki hiçbişeyi hissettirmiyor..

sport modu ise, ayagınızın altında sürekli 140 hp ve 200 nm oldugunu düşünün..tutmak zor bir hal alıyor aracı..viraj giriş cıkısları,arac sollama performansı müthiş..ben şiddettle tavsiye ederim..görsellik olarak da güzel..tabi her arac gibi 140 hp gücü sürekli kullanmak sarfiyatı arttırıyor bu garip degil yani :)

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yorumlarınız icin tesekkür ediyorum.. Alıcam büyük ihtimalle bi aksilik olmassa arabada + özellik her zaman avantaj die dusunuyorum sizlerin yazdıklarınıda gördükten sonra..

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

afl kesinlikle alın derim