Flaşör stop lambası hakkında ???

TRKANL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bnce çok hoş bir görüntü dünya devi olan ferrarinin yarış seçeneğinde arka sis lambası yanıp sönüyor çok hoş bi görnti olur bnce
yasak bolan bi durum yok zaten mantıgıda yok aracın durudugu yerde sureklı pedala basıp çekmekle aynı bu işlem
boncuk kondansatörü çift olarak baglarsan daha verimli olablır

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorun değil önemli olan işiniz görülsün. Ama yasak olabilir tabii ki. Yada bir switch anahtar koyarsınız, istediğinizde frene basınca çakar şeklinde yanar istediğinizde standart haline döner. Çeşitli uygulamalar yapılabilir. İsterseniz f1 araçlarının çakarları gibi yapın daha hoş olur.
klasik tip yanıp sönen bir devre yükledim, aslında madem böyle bir projeniz var daha değişik uygulamalar olabilir ama biraz daha uğraştırıcı olur.

bu eklediğin dosya ne dosyası açamadım.devrenin resmi yokmu direk paylaşsan daha güzel olur.
birde bende arka bagajdaki stop lambasını ferraninki gibi çakarlı istiyorum. öyle bi devre yokmu

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Galiba mercedes in bazı modellerinde frene sert basıldığında stoplar hızlı bi şekilde yanıp sönüyor acaba o yasak mıdır...

o sistemin adı backoff hazırı satılıyor ister stoplara ister dörtlülere bağlaya biliyorsunuz ani frende devreye giriyor..

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanlış bilmiyorsam bizim Corsada da var ABS devrede iken 3 kez yanıp sönüyor sonra normal yanıyor :)

Sürekli değilde 3 veya 4 kez çakınca bir boş sonra tekrar şeklinde olursa daha şık olur sanki :D

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yeni birşey daha öğrendim:)