fiyatlar artması gerekirken neden geriledi?

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bas bas bagırdılar kasımdan beri Ötv almıyoruz 31 aralıga kadar dediler milleti gaza getirdiler
şimdiki fiyat listerinde indirimler var
benim sedan da 250 tl inmis
bende okadar pahalı olmasını bekliyordum madd

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: fiyatlar artması gerekirken neden geriledi?

M1kemal link' Alıntı:
bas bas bagırdılar kasımdan beri ֖tv almıyoruz 31 aralıga kadar dediler milleti gaza getirdiler
şimdiki fiyat listerinde indirimler var
benim sedan da 250 tl inmis
bende okadar pahalı olmasını bekliyordum madd
Kardeşim sakin daha arabasını alacaklar var bekleyenler Kodu "42" olanlar var insin işte ne güzel sana ne zararı var şu an  005hihih

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugün ben de fark ettim bunu.opelin saçma satış politikası.ucuza satıyorum diyor ama elinde şu an satacak araba yok.indirim var diyorlar bir de utanmadan.kuzenim dün sedan sordu martta ya da nisanda gelecek dediler.parayı şimdi ödeyecen arabayi 2.5 ay sonra alacan.indirim falan yok ortada.nisanda arabalara 5-6 bin tl zam gelir.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vuu bizim sporta 300 lira binmiş yaklaşık vergiden kurtulduk derken bindir opelim bindir nese bi araba gelse  battle_Teroriste battle_Teroriste

mustafa4862

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

23 kasım da  53 bine sport 1.3 almıştım acaba şimdi aracım kaç paraya düştü nasıl bir şey bu ya sadece opelde var bu ucuzlama herhalde  sattıkları arabalara ihanet ediyorlar sanki

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim 1.3 Enjoy Plus'ın liste fiyatı da ucuzlamış görünüyor. Zaten artık böyle bir donanım olmayacağından, bayilerin ellerinde kalan araçlar için bu fiyat inmiş gibi gözükmektedir. Ayrıca ben 1 kasım'da teslim aldığım aracımla 3200 km. yol yaptım. Bu iki aylık zaman diliminde, eski benzinli aracımla kıyaslarsam zaten 500 lira civarında tasarruf ettiren aracım 250 lira ucuzlasa bile ben hala kardayım :)

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
bugün ben de fark ettim bunu.opelin saçma satış politikası.ucuza satıyorum diyor ama elinde şu an satacak araba yok.indirim var diyorlar bir de utanmadan.kuzenim dün sedan sordu martta ya da nisanda gelecek dediler.parayı şimdi ödeyecen arabayi 2.5 ay sonra alacan.indirim falan yok ortada.nisanda arabalara 5-6 bin tl zam gelir.
Zamaninda scirocco siparisimi verdim euro uzerinden aliyorsun euro kampanyasi var diyor ama verdigi sure en az a 6 ay odemeyi kabul etmiyor fiyati sabitlemiyor euro kampanyasi 6 ay sonra olacakmi garanti vermiyor 1000 tl kapora verip bekliyorsun ben siparis verdigimde euro 1.90 di arac 28bin euro 2 ay gecti arac zamaninda gelmiycek dendi kaporayi iade aldim 1 hafta icindede astra aldim iptal olmasaydi gelmesi gereken zamanda fiyati 30bin euro euro 2.35  olmustu yani bunlar sadece opelin yaptigi seyler degil daha kotuleride var