Fikrinizi Almak İstiyorum Takas konusu

Filawus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DostLar 2006 sedan opel astra 1.4 119.000 Aracım var. 2009 110.000 bınde Opel Corsa Dizel Enjoy sahibi olan bır kişi Aracımla takas etmek ıstıyor.Yalnız onun aracında 13.bın tl lık hasar kaydı var ama aracta 2 dehısen varmış kaput ve camurluk Benım aractata hasar kaydı var ama 3.500 tl dehısen 2 parca fıkrınızı alabılrmıyım ?:rolleyes:

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaput ve çamurluk için 13000 tl hasar çok.. kaporta aksamından öte çarpma sonucunda motorun aldığı hasarlara bakın şase yürür aksam v.s. mutlaka işlem görmüştür hava yastığı değişmiştir yoksa 13000 tl çok fazla... bana kalırsa elinizde aracı satıp daha hatasız bir araç almanız yararınıza olacaktır.

Filawus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende senın dusundugunu dusunuyorum cunku 13 bın tl cok okadar sey ıcın ama bu sıgortacılarda az dolandırıcı deıller kafam bulanık olmasın dıyorum kararsız kaldım

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
13000 tl hasar kaydı varsa kesinlikle takas düşünmezdim.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kimsenin bilmediği birşey var oda o 13.000 TL nin 13.000 TL sininde o arabaya ait olmadığı . atıyorum sizin hasarınız toplam 6.000 TL tuttu ama kaza tutanağında siz %100 kusurlu sayıldınız diyelim karşı tarafında hasarını sizin kaskonuz karşıladığı için ve diyelim karşı tarafında 7.000 TL hasarı var bu size 13.000 TL olarak yansır bilmem anlatabildim mi . Bende sizin gibi sanıyordum ama öyle değilmiş işin aslı , kazada kusur oranı çok önemli

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek hasar kaydı 13000 lira ise o sadece o araca aittir. karşı tarafın hasarıda varsa o ayrı kalem olarak belirtilir.

Filawus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bak bu yönden hıc sormadım da dusunmedım de butun hasar kayıtları kendınemı ait yada parca parca toplam 13 bın tl mı buda bı ınce ayrıntı öğrenmem lazım ;)

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O 13000 tl o araca aittir.bahadira katiliyorum.fikir sorarsaniz ben takas etmezdim

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Filawus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sigortacıyla gorustum bıtane dedıgıne gore senın hasarın sana onun hasarı ona yazılırmış.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta benım arkdsım dayısından arac aldı 2010 model corsa d cam tavan dahıl full arac dayısı aracı 5000 km de ıken alıyor bı parca boyalı buda dayısının aracı dıye aldı arac 20000 km de mıydı neydı aldıgında bıgun ole makara yaparken plakaya bı mesaj attık aracta 17000 tl hasar kaydı var tabı arkadaş delırdı dayısını felan aradık ettık adam dedı aldıgım yerde tanıdık aracı eger varsa oyle bısey ıade ederız aracı opel e goturduk expertıze aracın rot kollarına kadar orjınal uzerınde barkotları yazıları felan duruyor cıdden aractada 1 parca boya var kesınlıkle baska hıc bıseyde yok araca kaskocular gıydırmıs almıs parayıda anlıcagınız.. egerkı arac aklınıza yattı ıse sahısla gorusun derım opele goturun aracı expertıze sahısın dedıgı harıcınde bısey cıkar ıse aracta expert ucretı arac sahıbıne aıttr dıyın gosterın aracı zaten aracta baska bı problem varsa şahıs 200 300 lıra expert ucretı vermee yanaşmaz kıvırmaya başlar.. ınternette ne araclar var aracta boya yok arabada kac bın tllık hasarlar mevcut gorunuyor kasko sırketlerı saolsunlar odemeyı yapıyolar ama neden nıye bılmıyorum.. bıde sızn aracınızın ederı ne kadar o aracın gıderı ne kadar ona bakın ve o aracın fıyatındanda 5000 7000 tl cıvarı daha dusuk gorun o aracı hasar kaydı oldugu ıcın degerlendırın derım..