Fikirlerinizi Bekliyorum

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
120 liralık lpg ye (toplam 43,640 litre yapıyor , litresi 2,75 ten) tamamı şehir içi olmak üzere 435 km yol yaptım , fikirleriniz neler alalım :)

yeYf1Ln.jpg

Son düzenleme:

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
27 krş civarı yakmış. 1.4' ün teknik bilgilerini tam bilmiyorum ama LPG %40 tasarruf sağlar.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:48 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:45 ----------

Az evvel tabloya baktım ve 1.4 şehir içi 7.2 görünüyor. LPG' de %40 inse 220 krş yakar.

Sanırım çok dur kalk yaptın yada sağ şeridi devamlı kapadın :)

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
27 krş civarı yakmış. 1.4' ün teknik bilgilerini tam bilmiyorum ama LPG %40 tasarruf sağlar.

Telefondan hesapladığımda 0,276 kuruş diyor km başına bence şehir içi için çok çok iyi gibi

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:51 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:48 ----------

Yanlış biliyorsunuz lpg de araç daha çok yakar ancak lpgnin litresi benzine göre çok daha ucuz olduğu için maliyeti düşük çıkar işin özü budur . Kısaca rakamlar çok iyi bence

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Telefondan hesapladığımda 0,276 kuruş diyor km başına bence şehir içi için çok çok iyi gibi

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:51 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:48 ----------

Yanlış biliyorsunuz lpg de araç daha çok yakar ancak lpgnin litresi benzine göre çok daha ucuz olduğu için maliyeti düşük çıkar işin özü budur . Kısaca rakamlar çok iyi bence

Benzine göre tabiki çok çok iyi. Yakıtı boşverin sırf alımlı rengine oy verdim haberiniz olsun :). Güzel renk.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim vectrada son ölçümde 29 krş yakmış hemde safranboluda :D araba tank gibi en azından bagajı var seviyorum vectramı ya :D

Aynur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorum yapıyorum.... Herhalde galiba sanırsam iyi bişi bu :) yani en azından benden iyi sonuçta lpg yok ve sadece benzin yakıyorum :)

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorum yapıyorum.... Herhalde galiba sanırsam iyi bişi bu :) yani en azından benden iyi sonuçta lpg yok ve sadece benzin yakıyorum :)

seninde kızın lpg li olur ilerde inş :) o zamanda sen konu açarsın nasıl yakıt ortalamam diye

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg ye hiç ısınamadım bu güne kadar..ancak degerlerin güzel Uğur daha ne olsun

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uğur bende programın bir forsu var sanıyorum bakıyorum bakıyorum çözemedim.
hacı bu bildiğin 120yi 435'e bölmüş yaktığın kuruşu çıkarmış işte neyse :D
Senin aracın yakıtı baya güzelmiş kardeş ya, satarsam 1.4 corsa alacağım anasını satiyim :D