Fiesta?

berko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aynı motora sahip peugeot 206 kullanıyorum. Az yakar vede iyi kaçar. Şehir içi performansı seni tatmin eder. Ben şehir içi en az kaç km gitcek diye kastım 700 gidiyor :) Şehirler arası en fazla kaç km gitcek diye kastım 1200 km gidiyor. Bakımları ucuzdur ve sorun çıkartmaz. Bide chip yaptırdını tadından yenmez...

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
85.000 km kullandım rutin bakımlar haricinde servise girmedim uzun yolda rahattır . 1.4 motoru zaten pejo da da kullanılıyor . Keyifli bir araç parasına göre çok iyi yol tutuş ve frenler sınıfına göre daha güzel

sonuna kadar katılıyorum, abimde vardı gerçi şuan annem kullanıyor.. 4 yıldır bütün zorlukları çekti valla banamısın demedi..

en son, 270 tl ile 1870km. yol yaptık.. tavsiye ederim..

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni kasaları iyi de eski kasaları çok odun.tek avantajı yakıt bence

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Filo araçlarına denk gelmezseniz, tabiri caiz ise taş gibi arabadır.yağını suyunu koy git.

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baya oturaklı bi araba bizde 1.4 benzinlisi vardı o hiç gitmiyodu ama dizeli nispeten iyidir.Bakımları ucuzdur tavsiye ederim.

ESEN_26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
ama nedense pek piyasası yok satışı zor bi araç diger şehirleri bilmiyorum ama Eskişehirde öle ;)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım amca ogluna aldık 1 hafta once kı sırket aracıydı ford un bayı araclarından rengı sansa kırmızı denk gledı daha 100000 de arac oon numara gıdısı var yerden yuksek alınablecek en ıyı araclardan bence sınıfında..

danger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar.bizim şirkettede bu araçlardan 1.4.dizelleri var kullanıyoruz ve hiçbir sıkıntısı yok,çok hesaplı yakıyor ,yol tutuşlarıda çok iyi sadece klima
çalışırken şehir içi trafikde yada yokuşda zorlanıyor başka bir dejavantajıda yok enfazla sürate de 220km olarak ulaştım,ayrıcada çok dayanıklı ve sağlam araçlar sıfır alınmıştı ve 2yıldırda hiçbir sıkıntı çıkarmadılar.

atıyop

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good:Bu arabalara çok bindim tek bildiğim gerçekten uzun yolda çok rahat oluyor.