fiesta vs astra g

astra g 98 gl hb mi? ford fiesta 2009 titanium mu?

• astra g 98 gl hb

Oy: 9 36.0%
  • ford fiesta 2009 titanium

Oy: 16 64.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hasarlı bir fiesta aldık 2009 titanıum paketmiş fordlarda öğrendiğim kadarıyla en dolusuymuş.. astra g aracımda profil resmimdeki araç.. suan çok kararsız kaldım astramla yola dewam mı fiesta piyasaya çıktığında(hasarlı suan) fiestaya mı geçiyim.. iki araç arasında takas söz konusu değil astradan ayrı fiesta aldık..

şuan için kafamda hep dejavantajları var..
-pıoneer 7150 teybim-bassım vsler var onları fieastaya tabiki takamayacam..
-forumdan arkadastan remus orta sus. ve ırmsher maspiyeler aldım takayamacam..
-angel-yay düşüyodum yapamıyacam..
vs.. diye liste uzuyor...

olursa avantajı..
-bir 17'' jant yay atarım 2009 araca binmiş olurum
-bunun yanında egzoz hava filtresi 2009 araca yapsam aile büyükleri ne der malum..
-modifiye sevdasına zincir vurulacak gibi geliyor..
-forumdan opelden uzak düşecem.. en kötüsü FORDçu olacam:D:D:D

Son düzenleme:

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ufak tefek şeyler fazla bişey yok ön tampon sağ ön çamurluk 2 kapıda değişime gerek olmayan hasar... ön sol çamurlukta var biraz sol far kırık ufak tefek kaportacı işi..
şase-motorda problem yok camlar sağlam vs.. arka tampon hiç yok.. araç çıktığında belden aşağı yada 4-5 parça da boya olacak... hasarda kalıcı bi problem yok anlayacağın ;)...

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiesta ne kadara toplanacak ne kadara gelmiş olacak eğere beğenmezsen zarar etmeden satabileceğene inanıyorsan fiestaya bir dene nede olsa yeni şık bir araç baktın olmuyor astraya devvamm

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavsiye etmem ikisinide kullandım astrayı mumla ararsın tek avantajı 2009 ve 17 jant. hasarını modeline say senin araçtaki tesisatı falanda 17 janta say zararda oluyosun :D

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maddi açıdan tahmini 2-3 lira karımız olacak sanırım ama manevi olarak baya zararda olacam opc pedalda almıstım daha takamadım arabam memlekette oldugundan ben astrama doyamadım...
ali abinin dediği gibi denemekte fayda var ama gökselin dediği gibi tesisatsız bir araba düşünemiyorum.. gece uykuya dalarken yarın astrama ne yapabilirim diye düşünmem lazım birde fordclubtr diye bir forum var aman yarabbi akıllara zarar:D:D..
bu forumu çooooooooookkkk ararım burda hergün birinin aklına bişey geliyor:D:D mod ruhu var..ankette de şimdilik ben dahil kimse fiesta dememiş:D aradaki 11 yıl bile fayda etmiyor bu mod aşkına..:D

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş sennin aracın 98 mod olduğunu ve 2 3 liralık kar ediceğini niye baştan söylemedin işler değişti bak şimdi tam olarak paradan haber versene kaça takas edion km kaç :D :D

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş sennin aracın 98 mod olduğunu ve 2 3 liralık kar ediceğini niye baştan söylemedin işler değişti bak şimdi tam olarak paradan haber versene kaça takas edion km kaç :D :D

oooo tamamen yanlıs mı anlasıldım.. astradan hariç fiesta aldık hasarlı takas felan olayı söz konusu değil.. yürürü fiestanın 26-30 civarı bizimki 22-23 en fazla 24e cıkacak o yüzden zarar etme olayı biraz zor...

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oooo tamamen yanlıs mı anlasıldım.. astradan hariç fiesta aldık hasarlı takas felan olayı söz konusu değil.. yürürü fiestanın 26-30 civarı bizimki 22-23 en fazla 24e cıkacak o yüzden zarar etme olayı biraz zor...

hımm haricen ve hasarlı aldıysan hasarıda motor şase vb deilse gayet iyi baktın olmuyo astra h ile takas edersin yani iyi etmişin

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor şaşe felan düzgün sadece kaportada tatlı hasar var kaportacı boyacıda iş bitiyor...
işin özü abimde 2001 corolla vardı yağ felan yakıo arac birde abim astraya binince iyice soğudu corollayı satmanın yolunu ararken bu fiestayı bulduk şimdi ben fiestaya mı geçiyim yoksa astramla yola devam mı D: