Fiat Tipooo :))

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaki V12'yi kaldırmak en isabetli başlangıç olur:) Pek kurcalamadan orjinal hali kalırsa piyasa araçlardan farkı olur.

yasin_basaran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimde öyle çıkmış, standart haliydi aslında basmak için özel yayı var yada şahincile gibi kesersin :D

Kesmek istemiyorum ama şöle 100-200 lük bişi olsa yaptırcam :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araç standarttı bir jant birde koni vardı ne marjpiyel ne diğer fiber aparatlar vardı ama kök söktürüyordum kendi akranlarına bmw 3 kasalar a3 golf ler astralar zaten 2.0 motoru yetiyor artıyordu modifiye bile ettirme gereği hiç duymadım..

hodja

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araç standarttı bir jant birde koni vardı ne marjpiyel ne diğer fiber aparatlar vardı ama kök söktürüyordum kendi akranlarına bmw 3 kasalar a3 golf ler astralar zaten 2.0 motoru yetiyor artıyordu modifiye bile ettirme gereği hiç duymadım..

+1 şamarlamadığım lüx araç kalmamıştı yollarda :) ama şimdiki aklım olsa asla ve asla o kadar sürat yapmazdım:(

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
millet model yükseltiyor bende gittim 95 model uno S aldım :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
model yükseltmek değil bence doğru aracı almak önemli :) 60 yaşında bir abimiz ömrü boyu devamlı 4 kapı araç sürmüş biri hepde sıfır alır önceki arabasıda 2010 model c kasa mercedesi vardı satmış gitti z3 aldı :) hepimiz dumur olduk..

Can_517

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 - 2005 tarihleri arasında 1996 model tipo slx kullandım. o koltuklardaki rahatlığı konforu başka hiç bir arabada bulamadım. bunu kullanmıyanlar bilmemz. kıymatini bil.