Fiat stilo hakkinda yardimci olur musunuz!!!

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
iyi günler opel ailesi.. bende eski opelci olarak 18 mayısta geldim askerden ve gelince 97 model vectra b gls aracımı sattım. şimdi donanım olarak gözüme çarpan 2004-2005 model fiat stilo düşünüyorum.baktığım modellerde 6-8 airbag, abs+ebd, iklim kontrollü klima, hız sabitleyici, hız sınırlayıcı,city modu,açılır tavan.. ve daha birçok özellik..
sormak istediğim bu araç nasıldır, parça fiyatı ve parçaları bulmada sorun olur mu? şikayetlere baktığımda kronik bi sorun yok. kullananlar memnun ama piyasada pek yok.ben ailem için alcam.uzun süre bşncez inş.. yardımlarınızı bekliyorum..

erdem466

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alman,dan şaşma derim ben tabi karar sizin stilio ben beğenmiyorum tabi benim fikrim

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok oturaklı ve güzel bir araba..
1.9 jtd sürüş zevkini düşünemiyorum bile..
1.6 benzinli seceneğide var..
ben stiloyu fiatın bugune kadar yaptıgı butun araclardan ayırıyorum..
onun gercekten apayrı bi stili var..

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hıımm..teşekürler arkadaşlar.. teknik olarak bilgisiolan yok mu? yada parça fiyatları?? bulma zorluğu olur mu??

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiat arabasının parça sorunu olmaz ama Opel kalitesi de Fiat ta olmaz.
Temiz bi Astra al,kaliteden şaşma derim.

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bende çok beğeniyorum stiloyu hakketen çok oturaklı bir görünüşü var iç hacimide 308 den bile geniş yada bana öyle geldi , güzel bi araç bence yanlış tercih olmaz tabiki karar senin iyi bi araştır yinede uzun süre bineceksen kardeşim . .

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar.. almak istediğim model 2004 1,6 dinamik. açılır tavan tercih sebebim ama arıza çıkartmaz umarım:) vectra b den memnundum(her ne kadar sensörleriyle bir dönem boğuşsamda...:) şimdi o fiyata alabileceğim en dolu artaba diyebilirim.bir de illere göre fiyatları çok farklılık gösteriyor.anlamadım gitti:S:S

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cam tavanlılarında uzun vadede ses yaptıgını duymuştum.. Öte yandan eğer tek kapı alıcaksanız bence şekli şemali hoş bir otomobil..ben şahsen arada bir trafikte görüyorum dönüp bakıyorum gayet :)
ama 5K için aynı görüşlere sahip degilim..

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
stilo fiatın alınabilecek tek aracıdır.. alırsanız full versiyonunu almanızı tavsiye ederim. 3k dynamic'ti sanırım 1-2 sefer kullandım hoş araç öz. cam tavan harika..