fethiyeye gidiyorum

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
bugun öğlen allah kısmet ederse hem iş hem tatil amaçlı 4-5 gunluğune fethiyeye gideceğim bu aşırı sıcaklarda umarım bir sıkıntı yaşamam.hafta içi arabanın tum bakımlarını yaptırdım motor yağı-şansuman yağı- filtreler-buji-buji kabloları-balans ayarı-lastik havaları-lpg bakım ve ayarı yapıldı .uzun ve sıcak bir yolculuk beni bekliyorum inşallah bir sıkıntı yaşamadan gider gelirim.hepiniz allaha emanet olun.bu arada fethiye gitmişken şurayıda görmeni tavsiye ederim diyebileceğiniz yerler varsa belirtirseniz sevinirim.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2008 yazında bende gitmiştim 7 günde bitiremedim :D:D

Kesinlikle Saklıkenti gör abi. ;)

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı yolculuklar. Allah bela kazadan korusun. Aşırı hız yapma emiiii

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Çanakkale üzerinden geleceksen Ayvalıktan 10km sonra EKBİR dinlenme tesislerinde Tek lahmancun (sakın tek diye burun kıvırma kamyon tekerleği gibi). Aydın otobanından cıktıktan sonra 30 km ileride çine var. Çinede kesinlikte köfte + çöp şiş yemelisin. Reklam olmaz inşallah özellikle Köfteci Enişte.
Ben genelde yemek bilgisi verebilirim :)

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karaköyü gezin.eski bir rum köyümüş.kral mezarlarını gezin.size iyi yolculuklar.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çanakkale üzerinden geleceksen Ayvalıktan 10km sonra EKBİR dinlenme tesislerinde Tek lahmancun (sakın tek diye burun kıvırma kamyon tekerleği gibi). Aydın otobanından cıktıktan sonra 30 km ileride çine var. Çinede kesinlikte köfte + çöp şiş yemelisin. Reklam olmaz inşallah özellikle Köfteci Enişte.
Ben genelde yemek bilgisi verebilirim :)
murattaki yemek aşkına bir bakın yaaa yol kenarı ne kadar köfteci kebapcı varsa hepsini biliyor şu ramazan günü nasıl yesin lahmacunu veya köfteyi :D merak ettiğim muratın iftarı beklerken hali :)
yolunda farında bahtında acık olsun ilker