Ferrari de çekildi :D

ALYhsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her haliyle süper her haliyle bomba :D

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emniyet araçlarının çoğu simsiyah filmli aslında ..

Abi sen ne diyosun, zabıt tutup, şerh düşümünü yapıcak polis memuru bile "benim kendi aracımda da var, aslında bişey demiyolar" dedi.. "En koyuya takabilirler ama çok açık filme bişey demiyolar, zaten öyle bişey olsa, polis hangi biriyle uğraşacak, yoldan geçen 10 aracın 8 inin camları filmli" dedi.. İşte ben boşuna demiyorum biri birini tutmuyor..

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Film olayı maalesef çakallığın ve serseriliğin simgesi haline gelmiş hiç anlamadığım bir biçimde fakat benim için film şekilden ziyade yazın güneş ışıklarını kesmek ve güvenlik anlamına geliyor.

Bir de tabi ki gereksiz gözleri engelliyor.

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Film olayı maalesef çakallığın ve serseriliğin simgesi haline gelmiş hiç anlamadığım bir biçimde fakat benim için film şekilden ziyade yazın güneş ışıklarını kesmek ve güvenlik anlamına geliyor.

Bir de tabi ki gereksiz gözleri engelliyor.
bende filmi arka camlar renklı onler bembeyaz duruyo dıye yaptım ama polis anlamıyor kı yok gozune ısık gelmıs falan :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ferrari'nin başı kel mi, onun da çekilme, ceza yeme hakkı olamaz mı ? :)

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alla alla bi terslik vardır o işte ben caddede çok kez audilerin bmwlerin mercedeslerin arasından tutupda orta sınıf araba çekildiğini gördüm denk geldim ferrariyi çekiyolarsa helal olsun o cesareti gösteren polis amcalarıma :D