Fenni Muayene İçin 102 Test

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevat güzel bilgiler vermişsin teşekkürler
Gökalp hem de ne para döner anında köşe oluruz bizi de kise ayıplamaz niye dersen balık baştan kokar boşuna mı rahmetlinin biri dedi benim memurum işlini bilir diye :) bizim neyimiz eksik hatta fazlamız var devir cok müsait :)
bu arada tapucuları da anmadan geçmeyelim onlardan da eksiğimiz yok çok şükür bizler bu işi başarırız haydi arkadaşlar ortak bir el atalım şu işe para yabancıya gitmesin :) tabii ama bizim ar damarımız çatlamamış ki onu hesaba katmamısım afedersınız.......

Son düzenleme:

cevatgüngör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevat güzel bilgiler vermişsin teşekkürler
Gökalp hem de ne para döner anında köşe oluruz bizi de kise ayıplamaz niye dersen balık baştan kokar boşuna mı rahmetlinin biri dedi benim memurum işlini bilir diye :) bizim neyimiz eksik hatta fazlamız var devir cok müsait :)
bu arada tapucuları da anmadan geçmeyelim onlardan da eksiğimiz yok çok şükür bizler bu işi başarırız haydi arkadaşlar ortak bir el atalım şu işe para yabancıya gitmesin :) tabii ama bizim ar damarımız çatlamamış ki onu hesaba katmamısım afedersınız.......

:good: rica ederim abi Yazdıklarına Gönülden katılıyorum

cevatgüngör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hımm evet az önce bende araştırdım

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazaların %95 i sürücüden %3 ü araçtan %2 si ise yollardan kaynaklanıyor.Sizce arabalarımı test etmek lazım yoksa sürücülerimi acaba?

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sürücü muayene istasyonu açmak lazım :D :) :good:

esfan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım 0 araba aldı ve muayeneye girdi.Aracı geçemeyince oradaki görevliye yumruğu geçirdi.Bizlerde arabalarımızın koltuk kılıfı,jant kapağı gibi kıl tüy şeylerden muayeneden kalırsak bak sen şu işe. :)