Fast and The Furious 4 İzmir Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Umut bugün telde konustuk ama ben de cuma daha guzel olabılır dıyorum tabi genele göre karar vermek gerek.Yalnız bana en geç Perşembe gunune kadar tam rakam verılmelı ona göre yer ayarlıcam.Sonradan katılan arkadaslar ıcın hıc bır sekılde yer garantisi vermıyorum bastan soyleyeyım.Ayrıca adınıza rezervasyon yapılıcak ve ben aracı olucam lütfen gelmeyecek arkadaslar burada bos yere listede kalabalık yapıp sonra gelmemezlık yapmasın....

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
Umut bugün telde konustuk ama ben de cuma daha guzel olabılır dıyorum tabi genele göre karar vermek gerek.Yalnız bana en geç Perşembe gunune kadar tam rakam verılmelı ona göre yer ayarlıcam.Sonradan katılan arkadaslar ıcın hıc bır sekılde yer garantisi vermıyorum bastan soyleyeyım.Ayrıca adınıza rezervasyon yapılıcak ve ben aracı olucam lütfen gelmeyecek arkadaslar burada bos yere listede kalabalık yapıp sonra gelmemezlık yapmasın....
çağrı tam gün ve saat yazarsan herkes daha rahat kesin bir şey söyler ;)

bu arada umut abi meydan okuyorum :D

BiRiL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Cuma mı? C.tesi mi?
Cuma belki ama C.tesi sanırım benim için olmaz kuzeni askere uğurluyacaz onun eğlencesi filen katılamam ama sizleri tanımak istiyorum filmide merak ediyorum.Tam gün ve saat kararlaşırsa konuda kara vermem sağlıklı olur :) Gelicem diyipte son dk aksilik çıkmayı sevmem neyse konuyu takip ediyorum h.içinde kesin cvplarım katılımcı olup olamayacağımı :(

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kusura bakmayın ben katılamıyorum C.tesi günü hala kızı evleniyor cumadan yola çıkacağım size iyi eğlenceler.

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
Cuma mı? C.tesi mi?
Cuma belki ama C.tesi sanırım benim için olmaz kuzeni askere uğurluyacaz onun eğlencesi filen katılamam ama sizleri tanımak istiyorum filmide merak ediyorum.Tam gün ve saat kararlaşırsa konuda kara vermem sağlıklı olur :) Gelicem diyipte son dk aksilik çıkmayı sevmem neyse konuyu takip ediyorum h.içinde kesin cvplarım katılımcı olup olamayacağımı :(
hayırlı tezkereler
Arkadaşlar kusura bakmayın ben katılamıyorum C.tesi günü hala kızı evleniyor cumadan yola çıkacağım size iyi eğlenceler.
hayırlı yolculuklar

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
uyarız çoğunluğa yapacak bişey yok :D
cuma gece olsun. saati söyle çağrı bak herkes soruooo.. 23.45 seansı mı?

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seans hakkında bilgiyi yarın veririm 23.45 te seans olmayabilir tahmınımce 00.00 yada 00.15-30 tarzında bir seans vardır.Ondan önce 22 li yada 21.45 gibi bir seans olabilir ona gideriz olmadı çıkıştada araç başı muabbet ederiz yarın haber vericem ;)

zamet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar arkadaş bende gelmek isterim aliağa'dan.tam gün ve saat verirseninz daha iyiolur. izin günümü ona göre ayarlamaya çalışırım :S otelde çalışıyorum ve genelde gecede oluyorum..

metar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çağrı bey Akhisar drag yarışları için bi organizasyon düşünüyormusunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...