Farlarımı bizzat kendim temizledim arkadaşlar

kibone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARkadaşlar uzun zamandan beri aklımda olan farlarımın temizliği işlemini bu haftasonu bizzat kendi ellerimde gerçekleştirmiş bulunmaktayım. Resimleri paylaşmak istiyorum ama resim ekleyemiyorum. Admin yardımcı olur musun :)

Son düzenleme:

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kodun arasına boşluk olmadan resimin linkini yapıstır işlem tamam

kibone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi de linki nasıl oluşturacam. Bilgisayarımdan yükleyecem resimleri arkadaşım. Yardımcı olun lütfen

hakki_selvi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önce resim yükle sitelerine girip resmi upload edeceksiniz. googledan aratınız.
daha sonra linki yazıyorsunuz.
da olabilir.

peki işlemleri anlatabilirmisiniz. tskler

kibone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...asi-seti-47017742/pasif-ilan/#classifiedTitle linkinde yer alan seti sipariş verdim :) Bu hafta sonu aracıma uyguladım. Öncelikle maskeleme bandı ile farların etrafını bantladım. Sonra bir kova suyun içinde önceden 10 -15 dakika beklettiğim su zımparalarını 800den 3000e kadar herbirini yaklaşık 5-6 dakika aynı yöne sürtmek şartı ile farlara uyguladım. 3000lik zımparanın uygulanma süresini biraz daha uzun tuttum. sonrasında farları tamamen kuruladıktan sonra sarı süngere bolca döktüğüm far cilasını kollarım ağrıyana kadar dairesel bir şekilde uyguladım. Sonrası mükemmele yakın bir sonuç elde ettim. İtiraf etmeliyim çok korktum acaba daha kötü bir hale sokar mıyım farlarımı diye ama uygulamak isteyip de tereddüt edenlere tavsiyem hiç korkmasınlar. Sonuç harikaaaaa. Yalnız gönderdiiğim linkteki setten hariç olarak matkapla kullanılan set var onu tavsiye ederim alacak arkadaşlara. Bu sayede benim kadar yorulmaz insan gücü yerine makine gücünü kullanmış olursunuz ... Sorularınız varsa cevaplayabilirim :)

Z16XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elinize sağlık

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu hafta bende aldım bu ürünü ancak hava şartlarıı nedeniyle uygulama şansım olmadı :( Sabırsızlıkla bekliyorum.Bu arada elimde sadece 800 ve 2000 lik zımpara var maalesef

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ürünleri ayrı ayrı alırsanız daha ucuza geliyo ne hikmetse set olarak fiyatı daha pahalı:D meguairs plast-x 19TL-uygulama pedi 6TL-maskeleme bandı 1TL-mikrofiber bez 4TL-zımparaların tanesi 0,75 KR:D Toplam: 33,75 TL:):)