Farlar açılınca ekran gidiyor ????

HUNTER13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim Astra 2008 model aracımda da aynı olay var, ayrıca Renault Megan ım da var 2002 model onda da aynı olay var. bana normal gibi geliyor.

CaRTe-GT

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni konu açmiim benim sorunda buna benziyo
parklarda sorun yok xenonlara geçince abs ışığı yanıyo 3-4 sn sonra sönüyo bu nedir...ne türlü bi hayıra yormalıyız?

BHP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parklarda sorun yok xenonlara geçince abs ışığı yanıyo 3-4 sn sonra sönüyo bu nedir...ne türlü bi hayıra yormalıyız?

Senin sorunun daha farklı gibi gözüküo.

Aracın yol bilgisayarının ışıklandırmasında problem var. Bu olay normal deil. Aküden vs.. olsa teypin de ışığında azalma olmalı. Sorun, aracın yol bilgisyarının ışıklandırma problemi, zaten alman arabalarının en büyük sorunu da yol bilgisayarının ışıklandırmasının ya da rakamlarının zamanla bozulması ve silinmesi. Bu kronik bi prob. ben de de var...

BHP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Seninki xenonlarla alakalı bi problem gibi. Hangi marka? Arıza yaktırmıodur inşalla xenonlar.

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senin sorunun daha farklı gibi gözüküo.

Aracın yol bilgisayarının ışıklandırmasında problem var. Bu olay normal deil. Aküden vs.. olsa teypin de ışığında azalma olmalı. Sorun, aracın yol bilgisyarının ışıklandırma problemi, zaten alman arabalarının en büyük sorunu da yol bilgisayarının ışıklandırmasının ya da rakamlarının zamanla bozulması ve silinmesi. Bu kronik bi prob. ben de de var...

demekki ampul ve ışıklandırmayı kontrol ettirecez..

Teşekkürler ;)

CaRTe-GT

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yaktırmıyo...xenonlarda bi problem yok ya...
bi ara şanzuman beyni arızalanmıştı o zamanda xenon vardı sorun yoktu neyse beyin tamir edildi...servisten çıkardım eve geldim akşam çıktıımda farkettim.ondan sonrada arada sırada farları yaktıımda abs ışığı yanıyo.

RAINMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Normal bir durum. Şimdiye kadar kullandıgım üç opelde de aynı sorun vardı farları yakınca gösterge soluklaşıyor. Servislede görüştüm normal oldugunu söylediler.

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ne biliyim Allaha şükür benim araçta öle bir durum yok..
Ama bu bayağı bi soluklaşıyor öle olunca tedirgin olduk..
Servise gösterecek artık ..
Belkide sizin dediğiniz gibi normaldir. :)

mjj_renegade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar Xenon uzmanınız iş başında :p :) Kardeş sanırım sen Xenon alırken arıza lambası yakmayan xenonu tercih etmemişsin.. Muhtemelen Xenonların çin malıdır ve baya ucuza almışsındır halbuki Cyclone'un arıza lambası yakmayan modellerine bakabilirsin ben Corsa d cosmo ya 2 tane kaktım uzunlar ve kısalara haberin olsun!!!