far ve sis ampulleri neden patlar?

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafa abı sadece aracın alarmı calısıyor ses sıstemı teypten tetıkleyıcı ıle calısıyor zaten aksı halde anfı calısmıyor onu kontrol ettım akude standart yuksek amperlı aku yerıne oturmadı 55 lık taktık ama alarm cok ötuyor olabılır malum coluk cocuk cok mahallede 600 wattlık anfı 1000 wattlık bass +6 hoparlor var gunlukte 50 km yol yapıyordur 3 gun hıc calısmadı lambalar yanıyor ancak calıstıracak guc kalmıyor o sekılde... ayrıca teyp kontaktan bagımsız calısıyor stand by da ama genede guc harcaması garıp nasıl halledebılırım kı teybe elektrıgı kontaktan almak lazım sanırım bır kurcalayım bakayım:D kırmızı kablo teyp elektrıgı olması lazım;)

Son düzenleme:

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafa abı sadece aracın alarmı calısıyor ses sıstemı teypten tetıkleyıcı ıle calısıyor zaten aksı halde anfı calısmıyor onu kontrol ettım akude standart yuksek amperlı aku yerıne oturmadı 55 lık taktık ama alarm cok ötuyor olabılır malum coluk cocuk cok mahallede 600 wattlık anfı 1000 wattlık bass +6 hoparlor var gunlukte 50 km yol yapıyordur 3 gun hıc calısmadı lambalar yanıyor ancak calıstıracak guc kalmıyor o sekılde... ayrıca teyp kontaktan bagımsız calısıyor stand by da ama genede guc harcaması garıp nasıl halledebılırım kı teybe elektrıgı kontaktan almak lazım sanırım bır kurcalayım bakayım:D kırmızı kablo teyp elektrıgı olması lazım;)

sen ne yapmışın ya onun içinde durulmaz beya...
ben pioner teyp taktırdım ön kapılara iki hoparlor koyacam 3 ay oldu daha becerip yapamadm.tabi bu arada benim orjinal hoparlorler sana ömür....:)
valla 55 amper akü kış şartları felan bence yeterli gelmiyor .o kadar tesisatı 55 amper akü zaten uzun süre çalıştıramaz yani araba çalışmıyorken sitemi çok açma derim ben.
akünün uymamış olması enteresan zira bende bosch 60 amper var bi sıkıntı olmadı montaj konusunda bi kaç markanınkini denesen uyanını bulurdun gibime geliyor...

Son düzenleme:

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı aynı sekılde benımde hoparlorler patlaktı ıkı hoparlor alayım degıseyım dedım ses sıstemı satan arkadas bu hoparlorlerı taksanda yok verım alamazsın ııllede anfılı olursa guzel olur dedi kandırdı bızı iikide kanmısım keyıflı oluyor :)