Far tercihiniz???

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mercekli düşünememin tek sebebi aracımda xenon olmasıdır...normal farda ısık dağılıyor...ama bahadırın dediğide kafama takıldı eger mercekliler gerçekten kötü gösteriyorsa...merceksiz takmak daha mantıklı...kendi farlarıma mercek yapmayada gelince ben anlamam...aksaraydabunu yapacak ustada varmı bilmem...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bir ara junyan marka angel far alacaktım belki daha iyi bir aydınlatmam olur diye ama araştırmalarım sonucu özellikle kaliteli olmayan ve piyasa malı olarak tabir edilen markalarda da mercek kalitesi iyi olmadığından ışık çok fazla kırılıyormuş. junyan angel'dan bu yüzden vazgeçmiştim. kendiminkilerle idare ederiyorum.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ardkaşlar depo marka makyajlı kasa farı buldum sıfır depo marka 2 yıl boyunca garanti verdi arkadaş su alması yada kararması halinde götürüp değiştircem...kullanan var mı? önerirmisiniz...

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ardkaşlar depo marka makyajlı kasa farı buldum sıfır depo marka 2 yıl boyunca garanti verdi arkadaş su alması yada kararması halinde götürüp değiştircem...kullanan var mı? önerirmisiniz...
bende makyajlı kasa farı kullanıyorum yalnız markası DEPO değil VALEO ve bu iki marka arasında pek bir fark olurmu bilmiyorum ama ben gayet memnunum su alma ve ya sararma söz konusu değil gayet kullanışlı

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DEPO uzakdoğu malı, yan sanayi parça. Valeo orjinal markası fransız malı.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Depo ile valeo arasında eger çok bir fark yoksa depo takmayı düşünüyorum...çünkü aralarında fiyat farkı bayagı var depo çifti 175 tl valeo ise çifti 350 falan...arasında fiyat farkı var eger depo kullananlar memnunsa taktırcam...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ibrahim valeo'dan şaşma derim ben yine de sen bilirsin.

bahadır valeo aldım bugun yarın gelecekmiş...inşallah orjinal valeonun motorlarını uydururuz tek korkum bu...farları çıkarıp temizlemekten vazgeçtim...bunlarıda ikinci el diye satacagım sinyalleride sinyaller daha 15 günlük falan ikiside valeo farlardada valeo ikiside satılık isteyen olursa satalım şunları...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam aklımda bulunsun. lazım olan olursa sana yönlendiririm ben. hayırlı olsun bu arada yeni farların.