Far Temizleme-Yıkama !!!

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler. umarım faydalı olur.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Mod arkadaşlar, bu far temizleme işlemini sabitlerse iyi olur .daha sonra konu zaman aşımına uğruyor , bence tüm arkadaşların işine yarar.

yunus_oguz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konunun üstte olması gerek çünkü plastik camların temizlenmesi her yerde var ama cam farlar için böyle bi anlatım yok bide forumun aramasını kullanarak ulaşamadım bu konuya googleden arayarak ulaştım o yüzden üstlerde kalsın bu konu.
konu başlıgıda
cam farları temizleme - cam far temizleme - cam far temizligi - vectra b var temizligi
olabilir

veccayip

Kayıtlı Kullanıcı
54-Sakarya
Siteyi ziyaret et
bende her iki farı söküp deterjan ve ılık su ile temizledim. Sonrasında farların içini saç kurutma makinesi ile kuruttum. İçinde rutubet kalmaması içinde elektrik süpürgesi ile vakum yaptım. farlar harika oldu. Ancak farların eğer dışardan su alıyorsa ve içinde buharlaşma görüyorsan, Farları takmadan önce cam ile plastik çerçeve ek yerlerine silikon çekmeni tavsiye ederim.
Ben temizlik sonrası silikonda çektim 2 seneye yakın oldu halen tertemiz duruyorlar.İçlerinde artık buharlaşma da olmuyor.

Kolaygelsin...

yunus_oguz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende her iki farı söküp deterjan ve ılık su ile temizledim. Sonrasında farların içini saç kurutma makinesi ile kuruttum. İçinde rutubet kalmaması içinde elektrik süpürgesi ile vakum yaptım. farlar harika oldu. Ancak farların eğer dışardan su alıyorsa ve içinde buharlaşma görüyorsan, Farları takmadan önce cam ile plastik çerçeve ek yerlerine silikon çekmeni tavsiye ederim.
Ben temizlik sonrası silikonda çektim 2 seneye yakın oldu halen tertemiz duruyorlar.İçlerinde artık buharlaşma da olmuyor.

Kolaygelsin...

tşkler kardeş

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mod arkadaşlar, bu far temizleme işlemini sabitlerse iyi olur .daha sonra konu zaman aşımına uğruyor , bence tüm arkadaşların işine yarar.

abi ben şimdi 100 tl boşa mı werdim :D

madem pril le pırıl pırıl oluyodu :(

Exclion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçekten çok yararlı bilgi olmuş Allah nasip ederse yarın uygulayacağım

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kolay gelsin :)

__PraMiT___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sökmeye üşenmesem uygulayacağım :D
ama emeğine sağlık ethem bi. güzel anlatım olmuş.