far sararması

cgty_41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g aracım var..farın tam üstünde böle leke gibi bişey var sanırım zımparası varmıs onun başına gelen var mı ?

4

41-kamer-18

Bilgi Girilmemiş
astra g lerin hepsinde zamanla sararma oluyor çağatay bizdede vardı ama hertürlü şeyi denedim tam temizlenmio ve bu lekeler gün gectikce coğalıyo en sonunda 2 farıda değiştirdim ama uğraşmak istiyosan farın camını yani icini dikkatlice acıp ince pastayla temizlemeyi deneyebilirsin sonradan güzel bi şekilde kapatman gerekiyo tabi buğu yapmaması icin.

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bizim arabaya silikonlu pasta cila attım temizlendi üzerine de polisaj makinesiyle çizik giderici attım boyaya atılanlardan yenisine yakın oldu ama eskisinden daha iyi olduğu kesin:D

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bu gün 600 800 ve 1200 lük zımparalar ile sürttüm ve sararıklığını bide eskimiş görüntüsü giderdim.En sonda üstüne çizik giderici pasta attım bi onlanda 15 dk falan yidirdim eskisinden kat kat iyi oldu,ama farın içine baktım ve içi tozlanmış malesef.Tertemiz olsa daha parlak bi görütü olcak ama farın aynası tozlu oldğundan biraz mat gibi geliyo insana