Far Camı Değişimi

By asTRa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımda kullandığım fk marka angellerin camında xenon kullanımından dolayı yanıklar oluştu ve bu hiç güzel bi görüntü olmuyo bu cam değiştirme işlemini trabzonda bir kişi yaptığı için baya yuklu bir mebla para istiyor eger bu işlemin fiyetından haberi olan tanıdıgı olan daha önce yaptırmış olanlar bilgi verirse özellikle ankarada bu işlemi yapabilecegim kaliteli bi adres olursa cok makbule geçer:eek: şimdiden teşekkürler:good:

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok garip bir de fk'nın ürünlerinin çok iyi kalitede olduğunu camlarına birşey olmadığını söylüyorardı.

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ohoooo fk bile yanıyorsa artık ben gider alırım junyan ı aga bu ne ya.. sonar junyan acımayacagım artık.

bu arada ne kadar süredir kullanıyorsun farları ve genelde farlar yanık halde misin gün icinde de ?

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya bende tam almaya niyetlenmiştim parasal durumları düzeltmeye başlamıştım bunu duyunca açıkcası gözüm korktu...

yolcu79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım camı değiştiremezsin bir cam değil ikincisi sökülmez sebepleri cam dediğin pclens malzeme bu nu haltmelt denilen 200 derecede eriyen macun la gövdeye yapıştırılıyor. sökebilmen icin en azı olan 180 derece sıcaklığa getirmen gerekiyor buda zor tabiki cünkü ısıtılan bölge macundan önce eriyecektir.

blackmagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım camı değiştiremezsin bir cam değil ikincisi sökülmez sebepleri cam dediğin pclens malzeme bu nu haltmelt denilen 200 derecede eriyen macun la gövdeye yapıştırılıyor. sökebilmen icin en azı olan 180 derece sıcaklığa getirmen gerekiyor buda zor tabiki cünkü ısıtılan bölge macundan önce eriyecektir.

far camı nasıl değişmez. ben en az 30 kere soktum taktım eger saglam cam bulusan sıcak suyla bile sokebilirsin far camlarını sonra yenilerini takar bi guzel silikonlarsın

yolcu79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
silikonu sökersin orzinel farı sökemezsin farlar valeo yada helledır bunlar haltmelt macun kullanırlar sıcak suyla söküyom diyosun hava sıcaklığı 40 derece iken farların acık durumda olduğun da farın icindeki sıcaklık 80 dereceden fazla olur buda camın kendiliğinden düşmesi demek senin dediğine göre

blackmagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
silikonu sökersin orzinel farı sökemezsin farlar valeo yada helledır bunlar haltmelt macun kullanırlar sıcak suyla söküyom diyosun hava sıcaklığı 40 derece iken farların acık durumda olduğun da farın icindeki sıcaklık 80 dereceden fazla olur buda camın kendiliğinden düşmesi demek senin dediğine göre

arkadaşım dediklerinde teorik olarak dogru olabilirsin ben orjinal tam 4 tane farımı defalarca açtım 2 tanesine mercek yerleştirdim 2 tanesininde içlerini siyaha boyadım ve bunları sadece ocakta ısıttıgım suyla yaptım teorikte olan hersey pratikte olmuyor

ikibinelli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bu konu bayağı derin ama şu bir gerçek far camları sökülüp takılabiliyor.Bende bir kaç orjinal far camını kuvvetli bir fön makinasıyla söktüm.çok zor gibi görünsede değil

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence falcatayla bıle sokur vectranınkılerını sokuyordum sureklı bende mercek takmıstım :)