Facebook Hesabım Kapatılmış

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 3 senedir facebook kullanıyorum dün girdim böyle bir yazı çıktı hesabım kapatımış neden bilmiyorum biraz araştırdım fazla arkadas eklemek yada uygunsuz video paylasmaktan olabilirmiş ben ikisinide yapmadım kapatılma ile ilgili herhangi bir bilgilendirme e-mailide almadım disabled@facebook.com a e-mail gönderdim ama cevap gelmedi daha önce başına gelen var mı?

Kapatılmış Hesap

Hesabınız kapatılmıştır. Herhangi bir sorunuz veya kaygılarınız varsa buradaki SSS sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim başıma gelmedi bu yüzden sebebini bilemiyorum ama başka bir maille tekrar kaydolun arkadaş listenizi biliyorsunuzdur zaten ekleyin tekrar , uğraşmayın açtırmak için

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir arkadaşımın başına gelmişti aynı olay..

o'na sorduğumda, arkadaş talebi ettiğim ve mesaj attığım bayanlar şikayet etmiş, o yüzden kapatılmış demişti..

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Yaklaşık 3 senedir facebook kullanıyorum dün girdim böyle bir yazı çıktı hesabım kapatımış neden bilmiyorum biraz araştırdım fazla arkadas eklemek yada uygunsuz video paylasmaktan olabilirmiş ben ikisinide yapmadım kapatılma ile ilgili herhangi bir bilgilendirme e-mailide almadım disabled@facebook.com a e-mail gönderdim ama cevap gelmedi daha önce başına gelen var mı?

Kapatılmış Hesap

Hesabınız kapatılmıştır. Herhangi bir sorunuz veya kaygılarınız varsa buradaki SSS sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aynısı benımde başıma geldi. Herhangi bi mail de yoktu kapatıldı ve kaldı öyle. Nette araştırdım bi kaç işlem yaptım mail falan attım facebook adminlerine ama sonuç yok kapatıldığıyla kaldım.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En çokta vefat eden arkadaşıma yaptığım 500 üyesi olan gruba gruptaki fotoğraflara ve videolara üzüldüm.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

o'na sorduğumda, arkadaş talebi ettiğim ve mesaj attığım bayanlar şikayet etmiş, o yüzden kapatılmış demişti..

iyi olmuş sapık herif. kız arkadaşımdan oturu cok sıkıntı çekiyorum bu konuda. şerefsiz dolu şu facebook.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaş sayımda hep sabit kimseyi eklemem de geçenlerde inna nın bir videosunu paylaşmıştım muhtemelen o yüzden kapandı millet neler paylaşıyor biz inna paylaşırız kapanır :D

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Diğer arkadaşlara aynen katılıyorum! HIRRRR :mad:
En güzeli güvenlik ayarlarında aradında bulunmamasını ayarlamak abaza dolu Biz Türkler bu kadar abaza olmak zorundamı. Şuan kız arkadaşım PRAG'da ve gerçekten o kadar insanların rahat olduğunu anlatıyor ki kız haklı olarak Türkiye ye dönmek bile istemiyor. Böyle anlarda Türk olmaktan utanıyorum. 2 bacak gördümü hafif frapan kıyafet hemen gözler dikiliyor.