Fabia-2 1.6 Elegance ?

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kasanın 1,2lt'sini kullanmıştım. kasko şirketi tahsis etmişti bize bir süreliğine. sürüşü zevkli bir araç. görüntüsü zaten güzel. mini havası var biraz sanki bence. arka diz mesafesi bana yeterli gelmişti. içi polo'yu andırıyor biraz. 1,6lt motor eski octavia'da kullanılan motor. 101hp olması gerek yanlış bilmiyorsam. kuzenimin 1,6lt octaviası varken kullanmışlığım var ama o octavia'ydı tabi. 1,2lt gayet sakin ama performanstan yoksun bir araçtı :) 70hp civarıydı. 100hp yeterli performansı sunacaktır. 1,6lt octavia ile şehir içinde 8-9lt gibi bir yakıtımızvardı. fabia'da da 8ltnin altına düşeceğini sanmam.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
yanlız rengı duruşu guzel duruyor eskı fabıalar kullanan arkadaslarım vardı memnundular:)

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siteden UMUT almıştı ama onunki 1.2 ,en azından kullanım özellikleri acısından fikir verir

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
umut pek görünmüyor son zamanlarda..

muratogretmen25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu araç hakkında bilgisi olan ve yorum yapabilecek birileri varmı? Daha önce bu seriye binmiş kullanmış? Yada bilgisi olan teknik veri ve donanımsal bilgiler gibi.. Ama özellikle 1.6 'nın..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...skoda-fabia-elegance-full-arac-55909930/detay

hocam fabialar WW grubu araçlarıdır. 2001 yılından sonra ww teknolojisiyle üretiliyor. feliciadan itibaeren fabia ile birlikte 3 araç kullandım. toplamda 8 yıl boyunca karadeniz gibi yolları mimli bir bölgede kesinlikle ön takım sıkıntıısı olmadı. 4 yıl boyunca kullandığımız ve sadece %50si ww üretimi olan felicia combi nin aküsü satarken bile tıkır tıkır çalışıyordu. şase ve kaporta çok sağlamdır. reno ve fiattan hatta hyundai den bile kat kat üstündür. sadace tek sıkıntısı parça temini ve fiyatları yüksektir. Türkiye de değeri çok bilinmediğinden tutulmadığı için yedek parça olayı da biraz azdır. yani bir far kırarsanız opel de reno da envayi çeşit olur ama skoda da orjinala mahkum kalabilirsiniz ve de pahallıdır. Fabia 2 şirin bir araç. özellikle Beyaz olursa modifiye mükemmel olur. elagance en full donanımdır. soğutmalı torpido bile mevcut. Sanırm bu özellik benim astra H de yok. eğer kazasız ise bence fiyat uygun.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğrudur Umutta 1.2 si var o baya memnundu yakıt olsun donanım olsun siteye girerse başlıgı görünce yazar.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,2lt fabia ile ben şehir içinde 7lt/100km civarında geziniyordum :) o zaman bir hesap yapmıştım. LPG'de yılda 300 lira kar ediyordum fabia ile cdx'i karşılaştırınca :D

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bi tanidikta octavia lpg li var dedigine gore 6 7 litre yakiyomus 1.6 ben inanmadim ama iste paylasiyim dedim... fabianin bu kasasi guzel olmus :)

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bi tanidikta octavia lpg li var dedigine gore 6 7 litre yakiyomus 1.6 ben inanmadim ama iste paylasiyim dedim... fabianin bu kasasi guzel olmus :)

teşekkürederim muratcım..