Ezgene nin kara kızı...buyrun...FK 1827

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese teşekkürler .sağolun,kazasız belasız sürüşler.

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
hayırlı uğurlu olsun kardeşim süper sunroof olayına bayıldım

efendi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah kazadan beladan korusun. güle güle kullan kardesim...

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ezgene kardeşim.senin arabayı almadan önce açtığın bir konu vardı.bayağı bir uzundu.özelliklerini falan anlatmıştın bize.o konuyu zevkle okudum sonuna kadar ve aracını inanki bende senin kadar sabırsızlıkla görmek istedim:)ah be ah.bende zamanında bunların 2.0 turbosu vardı.forumda tektim.ayrıca türkiyedede cok sayılıydı.bu ayrıcalıgı ne yazıkki kahrolası benzin ve vergilerden dolayı yitirdim.kahrolası benzin ve vergi fiyatları.2.0 motor ve yeni oldugu için vergi uçuk.benzinide içiyordu.ama gerçektende hakkını veriyodu o benzinin.bende arabayı cok kullanan biri oldugum için dizeli uygun görüp dizel araç aldım ve hep öyle devam etmek istiyorum nasipse.neyse ben fazla uzatmayayım.
kardeşim aracın 10 numara bir araç.zaten cosmodan ne farkı var.inanki cosmodan daha güzel olmuş.özellikle deri döşemelere bayıldım doğrusu.kardeşim Allah kazasız belasız cezasız nazarsız kullanmak nasip etsin.maşallah.nazar değmesin.bence geç kalmadan bir kurban kes kardeşim.süper araba.Allah tekerini düz bastırsın.seçimin bana göre çok güzel.inşallah pişman olmadan satana kadar zevkle sorunsuz kullanırsın.cok uzattım ben galiba kusura bakmayın:)ezgene sormak istediğim tek soru var.senin aracında kaç havayastıgı var?enjoylarda bi 4 diyolar bi 6 diyolar çıkamadım işin içinden.

Son düzenleme:

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak kardeşim güzel dileklerin için teşekkür ederim.Çok sevindirdin beni.Hepimiz kazasız belasız güzel günlerde binelim araçlarımıza.Benim aracımda 4 adet hava yastıgı var...sürücü,yolcu,sag ve sol yan...cosmo da da 6 ya düşürdüler:)

Son düzenleme:

HAKANCEVİK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel hakikaten tebrik ederim renk seçimin gerek iç gerekse dış harika hayırlı olsun.......

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi geçen dikkatimi çekti bence opc kit yerine kesinlikle Xenon almalıymışsın siyah zemin farları kaldırdılar astradan böyle çok çıplak duruyo