Expertiz ücreti hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi??

xxerayxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarın 1.7 dti corsayı pendik atm'ye götürmeyi düşünüyorum fakat internette okudum ama herkes farklı bir expertiz ücreti yazmış.Bilen varsa yardımcı olabilirmisiniz?Yada corsanın mekanik aksamından,boyasından,motorundan ve turbosundan iyi anlayan usta önerisi ve fiyatını paylaşırmısınız..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu işi yapan kişilerin bende mekanik konusunda tam bilgi vereceklerine zerre kadar inanmıyorum. Tamam değişen parça olsun boya vs olsun onlara sözüm yok ama bir aracın mekanik aksamı an meselesi gibi bir şey. Bana işte motor şu kadar vs demesi sadece anlık başkada bir şey değil.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu işi yapan kişilerin bende mekanik konusunda tam bilgi vereceklerine zerre kadar inanmıyorum. Tamam değişen parça olsun boya vs olsun onlara sözüm yok ama bir aracın mekanik aksamı an meselesi gibi bir şey. Bana işte motor şu kadar vs demesi sadece anlık başkada bir şey değil.
aynen sana katılıyorum nadır abı tamam degısen boya konusunda dedıgın gıbı ama dıger konularda ıse şans meselası bence satıcının durstlugune kalmış bısey yaptırdıgı bakıma aracı kullanmasına bağlı

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
aynen sana katılıyorum nadır abı tamam degısen boya konusunda dedıgın gıbı ama dıger konularda ıse şans meselası bence satıcının durstlugune kalmış bısey yaptırdıgı bakıma aracı kullanmasına bağlı

Değil mi ama? ;) adamlar tutmuş motor testi falan filan ya motorda kaçak olmadıktan sonra her makine verimli gösterin bu kaçak ne şekilde düzelir? bir ya tam motor yaptırırsın yada motoru kandırırsın sekmen atarak makine bağla her iki motoru da aralarında aham şaham bir fark olacağını sanmam.

O yüzden bana mekanik konusunda verilen raporlar saçma geliyor sadece iş olsun o kadar. Kaporta ve doya konusunda ise şimdi al sat işi yapan adamların bile elinde bir alet orasına burasına tutup araç üzerinde olandan bitenden anında haberdar oluyorlar.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Hayatımda gördüğüm en ucuz ve kaliteli expertiz Renault Kemal tepretoğulları idi. 60tl ye 2 saat sonunda, Rs araçta 30 milyarı geçince masraf, tamam biz bırakın dedik. Adamlar koltuk ayarına, sunroof bacağına, sileceğe kadar kontrol ettiler.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hayatımda gördüğüm en ucuz ve kaliteli expertiz Renault Kemal tepretoğulları idi. 60tl ye 2 saat sonunda, Rs araçta 30 milyarı geçince masraf, tamam biz bırakın dedik. Adamlar koltuk ayarına, sunroof bacağına, sileceğe kadar kontrol ettiler.

Bende böyle işini dört dörtlük yapan adama helal olsun derim.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Muazzam el emeği,60 lira bu iş için para değil gerçekten....Peki başka marka araçlara bakıyorlar mı ?

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
getir bakayım istersen....ücrette yarım döner olur...