Evrakların güzel olması ne kadar güzel bir şey.

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba kullanmaya başladığım günden beri hep evrak sorunum var. ya ruhsatı evde unuturum ya ehliyetim kayıp olur 3 ay sonra ortaya çıkar ya ikiside olur muaynem bitmiştir veya daha kötüsü sigortam bitmiştir v.s v.s hep bu haldeyim çevirmelerin belli olduğu noktalara girmemek için yolları delik deşik ederim burnumdam gelir. yani anlıyacağınız hep offf çekerim.

Dün gece arkadaşımın arabası bende arabanın evrakları tamam ehliyetimde üzerimde çevirmeden geçtim çevirmediler bir bozuldum bir bozum yıllardır bu hazzı yaşamak istiyorum sıkıntısız çevirmeye girmek istiyorum. hemen ilk sokaktan girdim yaklaşık 45 saniye sonra aynı çevirmeye tekrar girdim çevirdiler. yanlız polis olaya uyanmış evrakları kontrol ettikten sonra neden tekrar geldin dedi. Evraklarım tamam yanlış olmasın diye birde siz kontrol edin istedim dedim :D polis kızdı gönderdi. :D

Bülent5834

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
can resmen kaşınmışsın müdür
allahtan göndermiş seni başka bir şey kontrol etmemişler

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hohoh iyi sana takıp ceza yazmamıs illakibulurdu bisey:D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
heheheh :D:D
aman dıkkat fazla sokulma polıslere :D

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Polisler ile uğraşmama konusunda bende hem fikirim. Bizimkisi anlık bile olsa evrakların tam olmasının keyifiydi. Polis duruma uyanınca iş terbiyesizlik yapmadan düzgün bir uslup ile tatlı eğlenceye döndü çokta eylendim.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Can abi yaptır şu muayneyi artık :D muayneyi yaptırsan arabadada yasadışı birşey yok rahat rahat geçeceksin ama illa bi atraksyon arıyorsun :D