Evimiz Soyuldu

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim apartmandanda iki daireye hırsız girdi 2 gün önce. apartmanda hırsızın girmediği iki daire biri bizimki biride üst katın. korkuyoruz artık yaa.

Armada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her işte bi hayır vardır.. daha fazla aklına getirip üzülmemeye bak bence herşey düzelir.. arkadaşlarında dediği gibi cana gelmesin yeter..
*******************************/288100 ;)

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
helal mal,döner geri gelir insaallah.
ama videoya cidden cok üzüldüm. benim de notebookun üstüne su dökülmüstü,kizimin videolari gitmisti. cok üzücü bir duygu... gecmis olsun.

su cezalarin artik arttirilmasi lazim. polis ne yapsin.yakaliyor,2 gün sonra serbest.
babam teyzemin cantasindan cüzdani calan hirsizi sucüstü yakaladi,polise götürdü.sonuc: 2 gün sonra serbest...

celik kapi felan da kar etmiyor.bi levye ile aciliyor. evde degerli birsey tutmamak lazim ve bir de ev sigortasi lazim.

burda neredeyse eve hirsiz girdigini hic duymadim.arabada canta birakirsan patlatiyorlar ama eve giren hic duymadim. cezalari cok yüksek burda.

dilek336

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.:(

kuti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmıs olsun ben o duygugu gecen sene 45 ıcınde 2 kere yasadım ceza yok zaten senden benden rahat bu şe..... ellerını kollarını sallaya sallaya gezıyorlar bırde ovunmuyorlarmı zaten o adamı cıleden cıkarıyo tekrar gecmıs olsun hemen evıne sıgorta yaptır