evet omegacılar nerede bakalım kaynaşalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
telefonu filan komple söktürdün sanırım abi dimi? peki çerçeve bulmakta zorlandın mı?
birde telefonu sökünce altında herhangi bir delik filan kaldımı? iz var mı yani?

avcı22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 97 Model 2.0 CD model vardı.Tamamen orjinaldi.İhtiyaçtan satmak zorunda kalmıştım.Ama tadı damağımda kaldı.Eski arabamı tekrar almayı düşünüyorum..Omega lar mükemmel araçlar

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
telefonu filan komple söktürdün sanırım abi dimi? peki çerçeve bulmakta zorlandın mı?
birde telefonu sökünce altında herhangi bir delik filan kaldımı? iz var mı yani?

kardeşim ben aldığımda üstündeydi, eski sahibi yaptırmış sağolsun,telefon falan hiçbirşey yok

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 97 Model 2.0 CD model vardı.Tamamen orjinaldi.İhtiyaçtan satmak zorunda kalmıştım.Ama tadı damağımda kaldı.Eski arabamı tekrar almayı düşünüyorum..Omega lar mükemmel araçlar

hayırlısı inşallah alırsınız,gerçekten de omegalar çok güzel araçlar ben çok memnunum aldığım için ,doğru tercih yapmışım omega almakla

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
abi valla cd okumuyor cihaz habire eror diyor. sıkıldım yemin ederim. şimdi 500 600tl verecek durumumda yok işin gerçeyi. şu corsa D lerde astra h larda filan olan car300 mü ne var ya ondan taksam acaba ekran aktif olur mu? onlar ucuz 150 200tl

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi valla cd okumuyor cihaz habire eror diyor. sıkıldım yemin ederim. şimdi 500 600tl verecek durumumda yok işin gerçeyi. şu corsa D lerde astra h larda filan olan car300 mü ne var ya ondan taksam acaba ekran aktif olur mu? onlar ucuz 150 200tl
Merthan abim 12 sarki secip cd ye aktarip oyle denermisin , buyuk ihtimalle track okuyor.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
şuan elimde 5 tane yazdırdıgım cd var olcay :) mp3 track olayını geçeli 4 gün oldu. şimdi track ama 4x yazdırmaya çalışıyorum. 8x okumuyor eror veriyor. 4x denemem lazım. onuda nero yazmıyor. hatta başka 2 program denedim onlarda yazmıyor.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şuan elimde 5 tane yazdırdıgım cd var olcay :) mp3 track olayını geçeli 4 gün oldu. şimdi track ama 4x yazdırmaya çalışıyorum. 8x okumuyor eror veriyor. 4x denemem lazım. onuda nero yazmıyor. hatta başka 2 program denedim onlarda yazmıyor.
Merthan abi valla bizde track okuyan benle ayni yasta bi teybimiz vardi ona cd yazarken 12 sarki yazdiriyodum okuyordu ama 8x mi 4x mi hatirlayamadim. Direk icine 12 sarki atip cd ye yaz desen olmuyomu abi

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
baktım 16 17 tane yazdırmışım hep. bu akşam 10 12 adet yazdırıp bakacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...