eveett her astra cdtı başına gelen benim başıma geldi:)

ED41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güvercin boğazını şişirir acaip bi ses çıkarırya 2-3 aydan beri bu sesi duyuyordum volant değildir işallah diyordumki son 1 haftadan beri aşırı ses arttı ve debriyayın kavrama noktasında artık ses aşırı şekilde duyuluyor teşhis tabikide volan...birde tork tam gücünü verdiği zamanki devirde metal sürtmesine benzeyen ince bir ses gelmeye başladı sol ön taraftan işallah zincir değildir::))egr de problemli aşırı derecede koku yapıyor ve duman atıyor bi ince ama...turbo da ıslık çalıyo::))
100.600 oldu km yani 100bini geçince demeki cüzdana saldırılar başlıyor::) bu hepsini 2000 liraya hallettiriyorum...bu saydığım kalemlerden en pahalısı volant-baskı balata ikilisi bu ikisine işcilik haric 720 parça fiyatı çektiler nasıl sizce iyimi??

ED41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse sabit volan ustam ayarlıcak bugn gittiğimde dükkana corsa ya takıyorlardı astraya uyumlu olanlarda gelmiş ona göre 250 lira astra H cdtı aracımıza uyan taktırıcaz önümüzdeki hafta içi

Şahin80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi parçalar değişiyor detaylı fiyat bilgisi verebilirmisin.geçmiş olsun.astgralar sait volant yok diyorlardı..

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Enes geçmiş olsun kardeşim ozii demi yaptırcan

ED41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saol tolga abi..aynen ozide yaptırıcam...yaa uzun süre biniceksem bu arabaya bu masrafı yapmam lazım yoksa gider şu haliyle yazı geçirirm ama zincirleme problemler çıkmaz işallah
sıfır turbo::1200 lira revizesi 500
sabit volant 260 luk marka harketli volantta 450 lira baskı balata 180...ama sabit volantı astra için önermiolar kalkışta konfor azalışı olur aracın titrer dediler
sol taraftan ince sürtmeye benzer gelen ses ise motor takozu alttaki oda 60 lira
egr yi temizletirim şimdilik bu kadar birde işcilik fiyatı var tabi
önümüzdeki hafta içi egr yi bi temizlettireyim önce küçükolan sorunları çözeyim...
şu anda birşey yok aslında arabanın yürüründe ama benim gibi kıl olanlar bu sesleri duyuyorlar:)en isiyi biraz müziğin sesini açmak:):)

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
geçenlerde bende bir şey değiştirmiştim ama adını tam bilmiyorum :) regülatördü galiba :) bir ara bende rot kolları için gideceğim kardeşimin yanına bu arada aydınlatma istiyorum ayaklara Enes yapalım şu işleri. Bu arada aklıma gelmişken Angellerı çıkardım satılık bir çift te arka stop var orjinal.Haberin olsun sağa sola söylersin.Tekrar kolay gelsin kardeşim.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baskı balata + debrıyaj bilyasıyla bırlıkde degıstırdım, 1000tl tutmusdu yetkılı servısde

ED41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam tolga abi akılmda olur sölerim çevreme denk gelir illakii....valla ayakmaydınatması iyi olur yaa harbi cosmo mercekli orjinal farları bulmak laızm yaa tırnakları falan kırılmamış çok iyi olur dur ben bi benim çıkmacı kankalarıma bakayım::):)baskı balata debriaj bilyası demek 1000 lira...aman abi servis bizi bozar::)

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
şu çıkmacılara bir el at tırnak kırılsa bile forumda biri kırık tırnaklar için sağlam tırnak satıyordu hallederiz.ama ayak aydınlatmayı yapalım.yarın sanayideysen geleyim

ED41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sapancadayım bu hafta sonu haftaiçi denk gelelim 6 dan sonra ozinin orda...gezicem hafta içi çıkmacıları yaa bakalım...ayak aydınlatması içinde bagaj aydınlatmasını sipariş ettiriyorlardı bildiğim kadarıylaa